Avon Power Stay Serisi Ürün yorumları

avon power stay serisi

Avon’un yeni serisi power stay ürünlerinin kalıcılığı ve hafif dokusu o kadar güzel ki; ilk önce rujdan başlamak istiyorum.

Yeni Power Stay Ruj! Hem kalıcı Hem hafif!

Ürün özelliklerine gelecek olursak 10 farklı renk seçeneği bulunuyor. Damla şeklindeki ucu ile kolayca sürülüyor. Patentli polimer sistemi sayesinde hafif bir doku sunuyor bu ruj size. Üstelik de kalıcılığı 10 saate kadar artıyor. Maske ile bile kullansanız akmıyor, bozulmuyor ve bulaşmıyor. Yarı mat bir bitiş ile mükemmel görünüyor.

avon-power-stay-ruj

Power Stay Maskara ise 24 saat kalıcı bir maskara. Kavisli bi fırçası var bu şekilde tüm kirpiklere rahatça ulaşabiliyor. Topaklanma ya da bulaşma sorunu yaşamıyorsunuz. 9 kata kadar daha uzun ve hacimli kirpik görünümü veriyor. Suya ve aynı zamanda sıcak havanın etkilerine tere, neme de dayanıklı bir maskara

Power Stay Maskara

Avon Power Stay 16 Saat dayanıklı Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi ise favoriniz olacak. Eyeliner gibi kullanacak ve elinizden düşürmeyeceksiniz emin olun.Uzun süre dayanıklı bu göz kalemi ile keskin çizgilere ulaşmanız ve harika bir göz makyajı yapmanız mümkün.

avon-power-stay-16-hour-eyeliner

18 saat kalıcı bir kapatıcı arıyorsanız, Avon True Power Stay Kapatıcı tam da size göre bir ürün. Mat bitiş sağlarken, neme suya ve terlemeye de dayanıklı aynı zamanda. Kapatıcılık seviyesi orta seviyede olsa da ben sevdim. Hem göz altı hem de dudak çizgisi için kullanılabilir rahatlıkla.

Avon True Power Stay Kapatıcı

Başka bir yazıda görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here