Yeni Pantene Pro V Miracles Serisi

0
hair

Dünyanın bir numaralı saç bakım kremi markası Pantene, yeni Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü ailesi ile hayalinizdeki uzun ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımcı olacak.

İçeriğinde Pro-V, bambu ve biyotin bulunan yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü ailesi saç dökülmesini azaltmaya ve saçlarınızın %100 daha güçlü uzamasına yardımcı oluyor. Bambu gibi güçlü, tam istediğiniz gibi uzun saçlara kavuşturan bu seri ile bu yaz uzun olacak!

pantene pro v biyotin bambu

Her saç tipine ve ihtiyacına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Pantene, bu defa yeni Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü ailesi ile dikkat çekiyor. Her kadının hayal ettiği uzun ve güçlü saçlara kavuşmasına yardımcı olmayı hedefleyen serinin içeriğinde gelişmiş Pro-V formülüne ek olarak bambu ve biyotin bulunuyor.Zayıf, koparak dökülmeye eğilimli saçlar için mucize olan bambu bitkisi, biyotin ile birleşerek zayıf saçları güçlendirip, %96’ya kadar saç dökülmelerini azaltarak, saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı oluyor.

Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü Ailesi 

Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü ailesi içeriğindeki bambu ve biyotinin etkisi ile saçlarınızı koparak dökülmelere ve yıpranmalara karşı koruyor. Özellikle yaz mevsiminde deniz, kum, güneş gibi çeşitli dış etkenlerden dolayı kırılıp, güçsüzleşen saçlar için doğanın en güçlü bitkilerinden olan bambu kökten uca besleyerek, bambu gibi uzun saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

%100 daha güçlü uzayan saçlara sahip olmanıza yardımcı olan Yeni Pantene Pro-V Miracles Uzun ve Güçlü ailesinde şampuan, saç bakım kremi, yeniden yapılandırıcı durulanmayan krem ve dökülme karşıtı koruyucu keratin maske bulunuyor. Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Şampuan, Bambu ve Biyotinli, Pro-V biliminin gücünü bambu ve biyotin ile bir araya getirerek, saç tellerinizi güçlendirmeye ve %100 daha güçlü  uzayan saçlar için saç dökülmelerini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki aktif maddeler her yıkamada saç dokusuna nüfuz ederek saçın yapısını yeniler, gücünü ve esnekliğini artırır. Renklendirici ve mineral yağlar bulundurmayan şampuan formülündeki antioksidanlar sayesinde yıpranmanın etkilerini alıp, götürür.

Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Şampuan, Bambu ve Biyotinli

Şampuan sonrası duşta kullanabileceğiniz Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Saç Bakım Kremi, Bambu ve Biyotinli saçınızın en zayıf noktalarını hedef alarak saç dökülmesini azaltıp, %100 daha güçlü uzayan saçlara kavuşmanızı sağlar.

Yeni Pantene Uzun ve Güçlü saç kremi, Bambu ve Biyotinli

Duşta son dokunuşu Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Keratin Koruyucu Dökülme Karşıtı Maske, Bambu ve Biyotinli ile yaparak, %96’ya kadar daha az saç dökülmesinin yanısıra, saç tellerinizin güçlenmesine yardımcı olabilirsiniz. Islak saçınızda saçın uzunluğu boyunca sürüp, ardından durulayarak uygulayacağınız maske ile 1 kullanımda daha güçlü uzayan saçlar için saç dökülmelerinin azalmasına yardımcı olabilirsiniz.

 

Duş sonrası durulamaya gerek kalmadan bakımınızı devam ettirmenize yardımcı olacak Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Yeniden Yapılandırıcı Durulanmayan Krem, Bambu ve Proteinli,Pro-V biliminin gücünü bambu, protein ve antioksidanlarla bir araya getirerek, saç tellerinizin güçlenmesini sağlayıp, %100 daha güçlü  uzayan saçlar için saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olur.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz