Swarovski’nin Sonbahar Kış 2020 Koleksiyonu

swarowski bileklik

Swarovski’nin Sonbahar/Kış 2020 Koleksiyonu, markanın kristal işçiliğinin 125 yıllık güçlü mirasını anlatıyor.

Yeni koleksiyon, markanın tarihinin kalbinde yer alan ve kimliğini şekillendiren iki dönemden ilham aldı.Sonbahar sezonu, Swarovski’nin ilk kristal ürünlerini tasarladığı yıllar olan 1970’lerin canlı ihtişamından ve yaratıcılığından ilham alıyor.Yılbaşı sezonu ise Swarovski’nin doğduğu yıl olan 1895’in seçkin ve soylu ihtişamına atıfta bulunuyor.

Dünyanın dört bir yanındaki insanlara güç katarak görkemli görünmelerini ve hissetmelerini sağlarken aynı zamanda benzersiz tarzlarını ifade etmelerini de sağlayan takılar üreten Swarovski, bu yıl seçkin işçiliğinin 125. yılını kutluyor.

Zengin tarihinden güç alan Swarovski Sonbahar/Kış 2020 (SK20) Koleksiyonu, ihtişamın asla sönmeyen gücüyle birbirine bağlanan ve markanın 125 yıllık tarihinin karakterini belirleyen iki hikayeyi bizlere anlatıyor. Sonbahar sezonu, Swarovski’nin ilk kristal ürünlerini tasarladığı yıllar olan 1970’lerin canlı ihtişamından ve yaratıcılığından ilham alıyor, Yılbaşı sezonu ise Swarovski’nin doğduğu yıl olan 1895’in seçkin ve soylu ihtişamına atıfta bulunuyor.

Markanın yenilikçi ruhunu yansıtan Sonbahar Kış 2020 Koleksiyonu, Swarovski’nin doğasında var olan işçilik, kristal uzmanlığı ve sıra dışı tekniklerin yaratıcı bir ifadesi olarak karşınıza çıkıyor.

TahliaRing

SONBAHAR KIŞ 2020 KOLEKSİYONUNDA ÖNE ÇIKANLAR

SONBAHAR – 1970’LERİN CANLI İHTİŞAMINDAN İLHAM ALDI

Swarovski, Sonbahar Koleksiyonu için geçmişteki efsanevi parçalarını yeniden yorumlamak ve hem yeni hem de moda parçalar tasarlamak adına arşivlerinde keşfe çıktı. 1970’lerden ilham alan Swarovski, bu on yıllık dönemle bağdaştırılan kendini ifade etme ve orijinallik niteliklerini cesaretlendirmek için tasarlanan bir koleksiyon ile herkese güç katmayı hedefliyor. Bu dönem Swarovski için önemli bir dönüm noktasıydı çünkü marka ilk kristal heykelciğini 1976 yılında tanıttığında, bu gelişme ilk takı koleksiyonlarının tasarımına hayat veren yeni bir ürün odaklı dönemin başlangıcı oldu. Sonbahar Koleksiyonun tamamında çok yönlü toprak tonları canlı renk patlamalarıyla birleşirken, beyaz cesur silüetler ise seçkin Swarovski kristal detaylarıyla birleşiyor.

TWIST

Swarovski’nin geçmiş tasarımlarından biri olan Spiral ailesini adeta “büküp” baştan tasarlayan yeni Twist Koleksiyonu, spiral trendinin zamansız bir yorumu. Zarif ve modern iç içe geçmiş şekiller, görkemli ve gündüzden geceye uzanan bir tarz için mükemmel bir göz alıcı optik yanılsamalar oluşturuyor.

Tarz önerisi: Ayrıntılı Twist yüzükle birlikte klasik bir kolye kullanarak görünümünüze ekstra ışıltı katarak tüm kıyafetlerinizi aydınlatın.

ELEMENTS

Swarovski, The Elements Koleksiyonu ile bir burcu doğal bir elementin enerjisiyle bağdaştırıyor. Dünyanın dört bir yanındaki bireylere güç katan güçlerden ilham alan her bir parça, onu takan kişinin kişiliğini ve karakteristik özelliklerini yansıtmak için tasarlandı.

Ateş – tutkulu

Su – hayalci

Hava – yaratıcı

Toprak – sadık

Çok yönlü kolye gibi kadınsı ve zahmetsiz bir kullanım sunan silüetler, moda bir görünüm için Pointiage® tekniğine sahip kristallerin yanı sıra Swarovski incileriyle de tamamlandı. The Elements kolye, çeşitli kullanım seçenekleri sunmak için kişiselleştirilebilir bir tasarıma sahip.

Tarz önerisi: Modern bir görünüm için bir kolyeyi The Elements Koleksiyonundan küpelerle birlikte kullanın.

YILBAŞI– 1895’İN SEÇKİN VE SOYLU İHTİŞAMINDAN İLHAM ALDI

Yılbaşı Koleksiyonunda Swarovski, soylu bir ihtişam anlayışını ışıltılı bir modern yorumla birleştiriyor. Swarovski’nin doğduğu dönemde soylular takıları bir zarafet göstergesi olarak kullanıyordu ve bu yeni koleksiyon ile gösterişli süsler; altın tonlarının zengin bir renk paleti, zümrüt yeşili, yakut kırmızısı ve tabi ki de Swarovski’nin efsanevi mavisiyle birleştirildi. Pointiage® tekniğine ve pavé süslemeye yer veren karışık Swarovski taş kesimleri, güçlü ihtişamıyla herkesi kendine hayran bırakmak için tasarlanan koleksiyonunun yoğun ışıltı yayan görünümünü güçlendiriyor.

TENNIS DELUXE

Swarovski’nin Tennis Deluxe Koleksiyonu, klasik Tennis tasarımına modern bir yorum getiren karışık kesimli taşlara sahip yeni parçaları tanıtıyor. İster günlük tarzınızda kullanın ister daha ayrıntılı ve çarpıcı bir görünüm için moda ve stil sahibi bir vurguyla kullanın, bu yeni silüetler gerçek bir parıltıyla ışığı yakalamak için mükemmel bir şekilde yerleştirildi.

Tarz önerisi: Sade günlük tarzınıza ışıltı katmak için Tennis kolyeyi tercih edin.

SWAROVSKI SPARKLING DANCE KOLEKSİYONU

Swarovski yılbaşı sezonu için efsanevi koleksiyonlarından birine soylulara yaraşır bir ilgi gösteriyor. Sparkling Dance Koleksiyonuna katılan yeni tasarımlar, dans eden taşın benzersiz hareketini dinamik ve gösterişli süslemelerle göz alıcı bir şekilde tasvir ederek, sezona özel ışıltılı bir görünüme hayat veriyor.

Tarz önerisi: Akşam ihtişamınızı, uyumlu yüzük veya küpelerle birlikte kullanılan benzersiz yelpaze kolye ile artırın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz