SAÇLARINIZDA DOĞAL IŞILTI VE GÜZELLİK

0
uzun saçlar

 

Saç bakımı, cilt bakımı, kişisel bakım, parfüm, deodorant, renkli kozmetik, temizlik ürünleri ve multivitamin alanlarında yüzlerce ürün geliştiren Huncalife, insan sağlığına önem veren bakış açısı ile pek çok marka yaratmıştır.

Bunlardan birisi de formülündeki bitkisel karışımlar ile saçlarınızı arındıran, nazikçe temizleyen, dış etkilere karşı korumayı ve güçlendirmeyi hedefleyen Huncalife Glash Herbal Bitkisel Şampuan ve Saç Kremi.

HUNCALIFE_Glash_Herbal_Bitkisel_Sampuan

İçeriğindeki mineraller ile saçlarınızın daha uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Yazın kuruyan ve yıpranan saçlarınızı canlandırmak için siz de bu özel seriyi deneyebilirsiniz.

Bakım, güzellik ve kozmetik denince akla ilk gelen markalardan Huncalife, Glash Herbal Bitkisel Şampuan ve Saç Kremi’ni doğal bakım takipçileriyle buluşturuyor.

İçeriğindeki zeytinyağı, argan, aloe vera, sarımsak, çörek otu ve ısırgan otu ile saçlarınıza mükemmel bir bakım yapma şansı sunan Glash Herbal Bitkisel Şampuan ve Saç Kremi’nde paraben ve parafin bulunmuyor. Özel bitkisel formülüyle saçlarınızı güçlendiren, arındıran, nazikçe temizleyen ve deniz, kum, güneş gibi dış etkenlere karşı korumayı hedefleyen bu özel seri ile siz de saçlarınızı şımartabilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olan şampuan ve saç kremi, içeriğinde yer alan mineraller sayesinde saçlarınızın daha uzun süre nemli kalmasını ve daha kolay taranmasını destekliyor. Sağlıklı saçların sırrı Huncalife Glash Bitkisel Şampuan ve Saç Kremi’nde saklı!

HUNCALIFE_Glash_Herbal_Bitkisel_Sac_Kremi

HUNCALIFE Glash Herbal Bitkisel Şampuan, 40 ml, 19,99 TL

HUNCALIFE Glash Herbal Bitkisel Saç Kremi, 40 ml, 21,99 TL

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz