Hataygoldorganic doğal ürünler

0
kuru domates,tomatoes

Katkı maddesi içeren, ürünlerin sağlığımız yarattığı tahribatı artık herkes biliyor. Kanserden tutun da bir çok hastalığın ana sebebi aslında sağlıksız ve dengesiz beslenmeden geçiyor.Peki sağlığımızı korumak ve hastalıklardan korunmak için neler yapmalıyız?

YÖRESEL ÜRÜNLERİN FAYDALARI

Elbette öncelikle sofralarımızdan katkı maddesi içeren, sağlıksız besinleri kaldırmamız gerekiyor. Hepimiz süt, peynir, önemli diyerek çocuklarımıza kahvaltıda bu ürünleri tüketmeleri için baskı yapıyoruz değil mi? Ailemize  içeriğinden emin olduğumuz yöresel ürünleri yedirmeliyiz, çünkü; katkı maddesi içeren sütü peyniri yediğimizde yararı kadar zararı da oluyor…

Mesela çoğu kişi süt içtikten sonra midesinde ağrı ya da hazımsızlık hisseder. Bunun kaynağı o içilen sütün içeriği olabiliyor çoğu zaman. Anlayacağınız doğal ve katkı maddesi içermeyen ürünleri tüketmek beden ve zihin sağlığımız için de çok önemli.

domates salçası

Hatay’da üretilen doğal ve katkısız ürünler

Hatay’da üretilen doğal katkısız ve içeriği temiz olan peynir çeşitleri, salçalar, reçeller, tuzlu yoğurt, tereyağı, zeytinyağı ve bunun gibi daha bir çok yöresel ürünleri satın alabileceğiniz bir yer önereceğim şimdi sizlere.

zeytinyağı

Ben hemen hemen bir çok ürününü denedim ve inanın hem lezzeti hem de hijyenine çok inandım. Bir çok ürünü aldığınızda bir aya yakın buzdolabında bozulmadan tutabiliyorsunuz ama katkısız ve doğal ise bu süre maksimum bir hafta oluyor.

tuzsuz dil peyniri

Özellikle tereyağı ve dil peyniri süt kokuyor. Katkı maddesi yok, margarin yok, gerçek sütten ve gerçek Hatay ikliminde üretiliyor.

kaşar peyniri

Kaşar peynirinde inek sütü, peynir mayası ve tuz kullanılıyor. Bir çok markanın yaptığı gibi tarihi geçen ürünü geri toplamıyor ve iade almıyorlar kesinlikle. Bu da bana inanılmaz güven verdi.

tereyağı

Firma yetkilileri kendi ailemize, kendi çocuklarımıza soframızda yedirmediğimiz hiç bir ürünü satışa çıkarmayız dediklerinde de çok mutlu oldum. Keşke her üretici bu kadar naif ve hassas düşünebilse değil mi?

Sizde alışveriş yapmak ve ihtiyacınız olan ürünlere bakmak için;  hataygoldorganic sitesine bir göz atınız efendim!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz