Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri

0
dolce gabbana

Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri son dönemlerin en göz dolduran aksesuarlarından biri. Yaz kış olmazsa olmaz aksesuarlardan bir olan güneş gözlüklerinde Dolce Gabbana yine harika detaylar ile göz dolduruyor. Şimdi sizlere kadın güneş gözlüklerinden örnekler sunuyoruz.

DG2262

Ön çerçeve üzerinde dolu ve boş alanlar arasında hoş bir denge ile zenginleştirilmiş yuvarlak metal stil. Gözlüğün ince profiline mine detayları ve uçlarındaki menteşelerine DG monogramı işlenmiştir. Modelin siyah, duman grisi degrade, aynalı pembe degrade lensli seçenekleri mevcuttur.

Dolce_and_Gabbana

DG4381

Sofistike ve ultra kadınsı kedi gözü stili. Bu asetat çerçeve, ikonik cilalı metal plakasıyla öne çıkmaktadır. Modelin, degrade lenslerle kullanılmış klasik siyah veya havana renkte ve bordo lenslerle soluk pembe gölgeli şeffaf antika pembe renk seçenekleri mevcuttur. Dolce & Gabbana logosu, metal saplara zarif bir şekilde işlenmiştir.

 

ERKEK GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

 

DG2256

 

Mine detaylarları, modern üst çubuğu ve yeni bir metal sap ile karakterize sportif-şık kare modelli bu gözlüğün hem ön çerçevesinde hem de metal saplarında Dolce & Gabbana imzası bulunmaktadır. Modelin siyah saten altın kaplama ve siyah lensli, tunç grisi mavi saten kaplama ve mavi lensli, siyah saten kaplama kahverengi lensli olmak üzere üç farklı seçeceği bulunmaktadır.

Dolce_and_Gabbana_erkek

DG2257

 

45 ° ikonik kesime sahip klasik pilot modelinin, avangart detaylarla birleştirildiği bu modelde ön çerçevedeki saten siyah mine detayı, parlak ve cilalı altın renkli profil ile tezatlık oluşturmaktadır. Ön çerçevesi ve yanlarındaki Dolce & Gabbana imzasıyla zenginleştirilen bu modelin altın ve siyah saten kaplama siyah lensli, gri ve siyah saten kaplama aynalı lensli ve bronz saten kaplama kahverengi modelleri bulunmaktadır.

Dolce_and_Gabbana_erkek

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz