Dekorasyon Tarzınıza Uygun Perde Modelleri

Yaşam alanlarınızın dekorasyon stiline uygun perde modelleri kullanarak bütünleşmiş mekanlar tasarlayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun renk ve model seçeneği sunan perde tasarımları ile istediğiniz ortamda şık dokunuşlara imza atabilirsiniz.

 

Modern Dekorasyonlar için Stor Perde Modelleri

 

Modern ve sadelikten yana olan dekorasyon stilleri için stor perde modelleri ön plana çıkıyor. Hem fon hem de tül perde olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, yaşam alanlarınıza spor bir görünüm kazandırmak için idealdir. Stor ürünlerin güneşlik olarak kullanılabilen modellerine de ulaşabilirsiniz. Kalın ve karartmalı ürün seçeneklerinden yararlanarak mekanı güneş ışıklarından koruyabilirsiniz. Karartmalı ürünler sayesinde sinema keyfinizi doyasıya yaşayabileceğiniz mekanlar oluşturabilirsiniz. Açık ve pastel tonlardaki karartmalı ürünler ile mekanı karanlık göstermeden hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Güneş ışığını en üst düzeyde engelleyebilen tasarımlar yatak odası için de sıklıkla tercih edilir. Stor ürünler, temizleme kolaylığı sunmasıyla da ön plana çıkıyor. Bu ürünleri gerek duyduğunuz zamanlarda nemli bir bez yardımı ile pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kırışma problemi yaşamayacağınız bu ürünlerin desenli seçeneklerinden ilham alarak yaşam alanlarınızda hoş dekoratif dokunuşlar yapmanız mümkündür.

 

Klasik Tarzlar İçin Kumaş Perdeler Kullanabilirsiniz

 

Geleneksel ve klasik dekorasyon stilleri için kumaş perde modellerinin önemi büyüktür. Pileli ve işlemeli detayların yoğun olarak kullanıldığı bu ürünler için gümüş ya da altın iplik renkleri popülerdir. Yaşam alanlarınızda nostaljik esintiler yaratmak istiyorsanız mekandaki diğer mobilyalar ile uyuma dikkat ederek gümüş ya da altın detaylı ürün modellerini kullanabilirsiniz. Bu detaylar güneş ışığı yaşam alanınıza her ulaştığında hoş ışıltılar yaratmanıza da yardımcı olur. Güneşlik ile uyumlu tül modelleri ile bütünleşmiş bir mekan tasarımı yapabilirsiniz. Tül perde için dantel detayları klasik ve geleneksel dekorasyon tarzlarında daha çok tercih ediliyor. Mekanda kullanacağınız dantel masa örtüsü gibi aksesuarlar ile perdelerinizi uyumlu bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

 

Sanatsal Unsurları Yaşam Alanınıza Taşıyabilirsiniz

 

Heykel ve resim gibi sanat dallarına dair figürler pek çok dekoratif üründe kullanılır. Ürün tasarımlarında da bu sanatsal ögelerden bol bol ilham alınır. Yaşam alanlarınızda yenilikçi ve sanatsal dokunuşlara ağırlık vermek istiyorsanız bu ürün tasarımlarından ilham alabilirsiniz. Renkli tül modelleri ile kombinlediğiniz ürünler mekana hoş bir hava kazandırır. Hobi alanlarınız, yatak odanız ve çalışma odanız gibi pek çok alanda bu tasarımları kullanabilirsiniz. Pop art renklerini tercih ederek mekanda şık kontrastlar oluşturabilirsiniz. Yatay ya da dikey renk bloklarından oluşan tasarımlar yaşam alanlarınızı kolaylıkla renklendirip canlandırabilir. Dekorasyonda kullandığınız mobilyalar çok sadeyse sanatsal ürün modellerini değerlendirerek tekdüzelikten uzak dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Koltuk ve sehpa gibi mobilyalarınızda perdelerinizle uyumlu renkler tercih ederek çarpıcı stiller oluşturabilirsiniz.

 

Rustik Perdeler ile Nostaljik Esintiler Yaratabilirsiniz

 

Ahşap ya da metal perde askısı ile kullanılabilen rustik tasarımlar retro ve vintage dekorasyonlardan hoşlanan kullanıcılar için en ideal seçenekler arasındadır. Perde askısı için farklı ahşap tonlarını tercih etmeniz mümkündür. Böylece mekandaki mobilyalara uygun ürün seçimi yapmanız da kolaylaşır. Yaşam alanınızda metalik ögeler yoğunsa askılarda metal seçenekleri tercih ederek bütünleşmiş bir stile adım atabilirsiniz. Rustik tasarımların askıya yerleştirilmesi oldukça kolaydır. Kullanım ve kurulum kolaylığına sahip aksesuarlar arıyorsanız bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ahşap askılar ile yeşil, krem ve kahverengi tonlarındaki ürünleri kullanarak doğadan ilham alan bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Perdeleriniz için floral desenlere ağırlık vererek bu doğal temayı etkili bir şekilde vurgulayabilirsiniz. Koçtaş’ın web sitesini ziyaret ederek dekorasyon stilinize uygun perde fiyatları ile buluşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here