Klavuu pure pearlsation yüz temizleme köpüğü

Cilt bakımı rutininin en önemli aşamalarıdır, cildi arındırma ve temizleme işlemi. Çünkü temiz cilt sağlıklı görünür, makyajı daha iyi taşır ve daha genç görünmenizi sağlar. İyi bir temizleyici ile mutlaka cilt temizliği yapmak makyaj, kir ve ölü hücreleri ciltten uzaklaştırmak gerekir.

Klavuu Pure Pearlsation yüz temizleme köpüğü ile bu temizleme ve arındırma işlemini başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. İçeriğindeki kore incisi özü ile cilde harika bir parlaklık veriyor. Aynı zamanda makyaj kalıntılarını, toz ve kiri cilt yüzeyindeki ölü hücreleri temizliyor ve cildi arındırıyor. Sağlıklı bir cilt için gözeneklerin kirden arındırılması çok önemli biliyorsunuz. Açılan gözenekler nefes alır ve cildiniz tazelenir temizlik sonrasında.

Kullandığım diğer temizleme köpüklerinin aksine cildimi kurutmadı ve nemlendirdi diyebilirim. Köpük dediğime bakmayın su değdiği anda krem halini alan bir ürün bu. Parfüm ve yağ içermediği için ve dermatolojik testlerden geçtiği için ürünü gönül rahatlığı ile kullandım. Gelelim nasıl kullandığıma; avucuma aldığım bir miktar ürünü, bir kaç damla su ile köpürttüm. Göz çevrem hariç tüm yüzüme sürdüm ve masaj yapar gibi elimi yüzümde dolaştırdım. Sonra ılık su ile güzelce yıkadım ve temiz bir havlu ile kuruladım. Cildimi kurutmadığı gibi yatıştırıcı bir etki ile nem bile verdi cildime.

Klavuu White pearlsation tonik ile de temizleme sonrasında bir parça pamuk yardımı ile cildimi korumaya alıyorum. Nasıl mı? Benim cildim kuru olduğu için çok fazla neme ihtiyaç duyuyor. Klavuu inci özlü güçlendirici tonik ile kuruyan cildimi hem nemlendiriyorum hem de cildime esneklik kazandırıyorum.

Tonik içerisinde mineral su var, elma suyu var, kore incisi özü ve kelp özü var. Kelp özü nedir derseniz şöyle anlatayım buyurunuz….

Kelp Esmer Su yosunudur aslında.  Günlük yaşamda insan vücudunun fiziksel sağlığını korumada önemli rol oynayan bir bitki. Kelp, bol miktarda iyot, amonyak, potasyum, kalsiyum doymamış yağ asitleri, diyet lifleri, selenyum ve mannite içerir.

Tekrar ürüne dönecek olursak, süt gibi bir kıvama sahip, kırışıklık giderme etkisinin olduğu da yazıyor ama o kadar uzun süre kullanmadığım için bu konuda bir fikrim yok henüz. Ama pürüzsüz bir cilt oluşumuna katkı sağladığı bir gerçek.

Kullanımına gelecek olursak, temiz bir pamuğa bir miktar dökerek yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Sabah ve akşam kullanabilirsiniz.

Klavuu ürün ve içeriklerinde hayvanlar üzerinde deney uygulanmamış olması ve herhangi bir hayvanda test yapılmamasına da kocaman bir alkış..
Bu arada 26-27-28 Aralık Nişantaşı City’s AVM’de gerçekleşecek olan harika bir  yılbaşı etkinliği var Klavuu’nun. Yolunuz düşerse uğramayı ihmal etmeyin olur mu?

Sevgiyle ve güzel kalalım!

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here