Ladybirds’de 3 al 2 öde kampanyası

Daha önce size Ladybirds.com.tr den bahsetmiştim. Oğlum ve kızım için alışveriş yapmıştım. Hem beden olarak hem de ürün kalitesi olarak son derece memmun kaldım. Buradan bakabilirsiniz neler aldığıma…

Bu sefer ki alışverişi kendimden yana kullandım ve Black Friday Haftasına özel indirimi de görünce 3 parça ürün aldım. Kadın giyim bölümünde 3 al 2 öde kampanyası da var ayrıca. 19 Kasım da başladı 14 Aralık’ta sona erecek. Ürünler tükenmeden bakmanızı tavsiye ederim.

Hem seçtiğim ürünleri hem de beğendiğim diğer ürünleri göstereceğim sizlere.

Üzerinde London yazan %100  pamuklu beyaz bir t-shirt aldım. Sade t-shirtleri çok seviyorum nedense. Beyaz rengi de kombinlemesi çok kolay oluyor. Fiyatı da 29,99 tl. Gayet güzel bir indirim vardı bu üründe.

 

Bu güzel beyaz t-shirt’ü tamamlayan bir de pantolon aldım. Dar ve paçaları püsküllü bir jean.  Bunun da %92 si pamuk ve Türkiye’de üretiliyor. Paça boyu bilekte bitiyor ve modeli çok hoş. 54,99 tl olan bu fiyata bu ürün kaçırılmazdı değil mi?

Bu pantolon ve t-shirt’ü beyaz bir sneaker ile kombinlemek için tabii bir de aşağıda görüdüğünüz ayakkabıyı aldım.

 

Üste kısmı önden bağcıklı ve taban kısmı lastik. Etek ya da elbise hiç fark etmez her parça ile gayet rahat bir kombin oluşturabilirim bu spor ayakkabı ile. Fiyatı ise sadece 49,99 tl.

Şimdi de beğendiğim diğer ürünleri göstermek istiyorum sizlere.

%100 pamuk incecik şık bir triko kazak. Hem de sadece 35 Tl.

Sadece kadın giyim yok sitede.Erkek ayakkabısından, gömleğe, ayakkabı ve kazağa kadar her şey var. Yukarıdaki bu spor ayakkabı eşiniz, erkek arkadaşınız ya da kardeşiniz için harika bir hediye seçeneği olabilir. Fiyatı da gayet makul. 44,99 tl.

Kız çocuk, erkek çocuk, kız bebek ve erkek bebekler için de çok cici ürünler var. Yukarıda gördüğünüz 10 lu hastane çıkışı takımı 89,99 tl. Daha fazla ürün ve detay için siteye girip inceleyebilirsiniz. Linki sizin için aşağıya bırakıyorum. Bu arada 150 tl ve üzeri alışerişlerde kargo BEDAVA 🙂

https://www.ladybirds.com.tr/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here