Kredi Notunu Nasıl Yükseltebilirsiniz?

ofis mobilyası

 

Kredi notu bankalara kredi başvurusunda bulunduğunuzda kredi talebinizin ya da talep ettiğiniz miktarın onaylanıp onaylanmayacağı noktasında belirleyici olan bir finansal karnedir. Özellikle yakın zamanda herhangi bir bankaya kredi başvurusunda bulunmayı planlayanlar kredi notunun nasıl daha yüksek rakamlara ulaşabileceği konusunda araştırma yapıyor. Bu noktada devreye Findeks ürünleri giriyor çünkü bu araştırma esnasında çok sayıda kişi söz konusu ürünler ile karşılaşıyor.

Findeks ürünlerinden biri olan “not danışmanım” hizmeti özel tavsiyeler alabileceğiniz hizmetlerden biridir. Bu hizmetten faydalanmanız durumunda mevcut mali durumunuz ve mali  geçmişiniz alanında uzmanlaşmış isimler tarafından kontrolden geçiriliyor. Ardından kredi notunuzu yükseltmeniz için neler yapabileceğinize dair özel tavsiyeler alabiliyorsunuz durumunda kredi notunuzun yükselmesi de mümkün hale geliyor. Böylelikle önce kredi puanınızı yükseltmiş ve sonrasında kredi başvurusunda bulunmuş oluyorsunuz.

Bir diğer Findeks ürünü de uyarı hizmetidir ve çok sayıda kişinin özellikle bu hizmetten bir hayli memnun kaldığını belirtebiliriz.  Kredi notunuz yükseldiğinde ya da tüm bankalardaki kredi kartı limitleriniz ve borçlarınız ile ilgili herhangi bir değişim meydana geldiğinde hemen tarafınıza sms ya da e-posta gönderilerek bildiriliyor. Özellikle sizin adınıza bir kredi başvurusu yapıldığında derhal bilgi alabiliyorsunuz ve bu konunun çok büyük önem taşıdığı aşikar.  Findeks uyarı hizmetinden faydalananların sayısı gün geçtikçe artıyor.

Bununla birlikte dijital ortamda güvenliğinizi sağlamak için oluşturulan takipçi hizmeti de büyük önem taşıyan Findeks hizmetleri arasında yer alıyor. Kimlik bilgilerinizin,  kredi kartı bilgilerinizin ya da iletişim bilgilerinizin güvenli olmayan bir internet ortamında bulunması halinde hemen size haber veriliyor. Böylelikle olası dolandırıcılık girişimlerinin önlenmesi de mümkün hale gelebiliyor.  Düzenli olarak bir tarama yapan Findeks anlık olarak bu bilgileri tarafınızla paylaşabiliyor.

Bu ve benzeri ürünlerden faydalanmanız durumunda  özellikle kredi kullanımına dair çok daha rahat hareket edebilirsiniz. Findeks kredi notunuzu öğrenmeniz durumunda daha yüksek miktarlarda kredi kullanabilmek için neler yapacaksınız gibi önemli konularda danışmanlık hizmeti de alabiliyorsunuz. Daha detaylı bilgi almak isteyenler Findeks internet sitesine tıklayabilir. Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtları bu sitede mevcut!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here