Kurban Bayramı’na özel çikolatalar

çikolata

Premium çikolata markalarından biri olan Godiva, Pierre Draps adlı Belçikalı bir çikolatacı tarafından kuruldu. Ünlü trüfleri ve ikili kalıplarla üretilen çikolatalarından Avrupa tarzı bisküvilerine, ayrı ayrı paketlenmiş çikolataları, sıcak çikolatası, dondurmalı ürünleri ve diğer lezzetleriyle Godiva, misafirlerine en leziz çikolata deneyimini sunmayı vadeden bir marka. İşte bu harika markanın kurban bayramı için özel olarak hazırladığı lezzetlerden bazıları. Beş yeni çikolata kutusu, bu bayramı sevdiklerimizle paylaşmanın öneminden ilham alıyor. Cennete giden yolu veya onun sekiz kapısını simgelediğine inanılan, sekiz köşeli Selçuklu yıldızından esinlenen özel tasarım kutular canlı renkleriyle de dikkat çekiyor.

Kurban Bayramı için hazırlanan özel tasarım kutuların içinde Godiva uzmanlığını yansıtan pralin, madlen veya napoliten çikolatalar yer alıyor. Godiva’ya özgü ikonik Gold serinin bir parçası olan Gold Bayram Kutusu, Godiva’nın en çok sevilen 24 adet özel pralin çikolatasından oluşuyor. Sade çikolata severlerin tercihi madlen çikolatalar ise Finesse Supréme bayram kutularında çikolata sevenleri karşılıyor.

çikolata

Kurban Bayramı boyunca sevdiklerini ziyaretleriyle sevindirmek isteyenler ise fındıklı, fıstıklı, sütlü ve bitter olarak hazırlanmış dört ayrı çeşit çikolatayı Godiva Napoliten kutularında bulabilir.

Sadece ilgi çekici kutu tasarımlarıyla değil, onları süsleyen hediye kartları ve kurdeleleriyle de Godiva’nın Kurban Bayramı Koleksiyonu şıklığı kişiye özel hale getiriyor. Sevgiyi özel mesajlarla ifade etmenin ayrıcalığı paha biçilemez hale geliyor.

Godiva’nın Kurban Bayramı Koleksiyonu ve eşsiz Godiva lezzetleri, bayramın her anını çikolata tadında yaşamak isteyenler için Godiva mağazalarında ve tüm Türkiye’ye teslimat sağlayan www.godiva.com.tr de sizleri bekliyor.

 

Herkese şimdiden mutlu bayramlar dilerim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here