Barbie Oyuncak Yazar Kasa

 

Karneler alındı, ilk yarıyıl harika notlar eşliğinde sona erdi. Karneler alınır alınmaz karne hediyeleri de talep edilmeye başlandı elbette. Her çocuk gibi kızım da Barbie oyuncakları ile oynamayı çok seviyor. Ama bu sefer benden çok farklı bir Barbie oyuncağı istedi. Barbie Oyuncak Yazar Kasa. Bu oyuncağı alırken bir an bile tereddüt etmedim çünkü; ben de onunla keyifli vakit geçirebilirim bu oyuncak sayesinde diye düşündüm. Hatta kardeşi ile bile keyifli vakit geçirebilirler.

Anne kız marketçilik oynayabiliriz değil mi ama:) Çocuklar Barbie temalı oyuncak yazar kasa ile kendilerini kasiyer gibi hissedip anında moda giriyorlar. O kadar eğleniyorlar ki oynarlarken mutlulukları yüzlerinden okunuyor.

Bu oyuncak bencil bir oyuncak değil. İsterse arkadaşlarıyla, isterse kardeşiyle hatta aileleriyle bile oyun oynayabilirler Barbie Oyuncak Yazar Kasa ile.. 3 tane kalem pil ile çalışan bu oyuncağın neleri kapsadığından yani nasıl olduğundan da bahsedeyim dilerseniz. Yazar kasanın hesap makinesi var, mikrofonu var, tartısı  ve hatta  barkod okuyucusu bile var. Bir de oyuncak bozuk ve kağıt paralar, market sepeti ve oyuncak market ürünleri bulunuyor. Oyuncağı 4 yaş üzeri her çocuğa alabilirsiniz.

Oyuncak seçimlerimizi çocukların küçüklüğünden bu yana Karakterdukkani.com dan yapıyoruz. Hem lisanslı ve orjinal ürünler satıyorlar hem de bir çok oyuncakçıya göre fiyatları ekonomik. Üstelik dilediğim her oyuncağı sitede bulabiliyorum. Siz de karne hediyesi almak için siteye bir göz gezdirin bence..

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz