En beğenilen tatlı markası Hacı Şerif

0
SAMSUNG CSC

Bir marka düşünün; 1938 yılında şekercilik ile başlayan ve bu güne kadar gelen bir geleneğin izlerini taşıyor. 79 yıldır, Denizli’de ve çevresinde irmik helvası ile adını duyurmuş, lokum, çikolata, ve tatlılarla bu adı kalitesine kalite katarak bu günlere taşımış. Hacı Şerif yılların tecrübesini günümüz teknolojisi ile birleştirmeyi başarırken, lezzetinden asla ödün vermemiş bir firma.

Ege bölgesine özgü yöresel tatları Tüm Türkiye’ye yaymak için 2011 senesinde www.haciserif.com.tr sitesine faaliyete geçirmiştir. 12 şehirde 40’a yakın şubesi bulunan Hacı Şerif lezzetlerine dair bir kaç kare paylaşmak istiyorum sizlerle.

Hacı Şerif mutlu yıllar çikolatası

Lezzeti ile olduğu kadar sunuma da özen gösteren bir firma Hacı Şerif. Ambalajları ve paketlemeleri çok şık ve damaklara olduğu kadar, göze de  hitap ediyor.

hacı şerif tahinli truffle
Hacı Şerif tahinli truffle

Sadece Hacı Şerif tarafından üretilen tahinli spesiyal truffle çikolata, Ege’de yetişen susamlardan üretilen tahin ile üretiliyor. O kadar lezzetli ki tarifi mümkün değil. Dışı çıtır çıtı çikolata, iç dolgusu miss gibi tahin ve susam…

Hacı Şerif şeker pancarından üretilen şekerleri kullanıyor imalatında. Taze ve organik ürünleri seçiyor ve yılların verdiği tecrübe ve geleneksel yöntemlerle üretim yapıyor. Doğal gıda boyaları kullanıyorlar. Ürünlerinde yapay boya ve tatlandırıcı olmadığı için de ayrıca kutluyorum kendilerini.

Online siteden girip siparişinizi oluşturabiliyorsunuz. İstediğiniz herhangi bir ürünü hediye olarak gönderebilirsiniz üstelik.Hediye paketi isteğinizi, gönderi zamanını ve hediye kartına yazılacak mesajı ödeme sayfası > kargo seçimi bölümünde not olarak ekleyebilirsiniz.

Hediye gönderdiğiniz kişiye fatura yerine (üzerinde fiyat ibaresi bulunmayan) irsaliye gönderilmesi de ayrıca ince bir düşünce örneği…

Sevdiklerinize, yılbaşında, özel günlerinde siz de Hacı Şerif’ten sipariş verebilir, dilerseniz şubelerinden satın alabilirsiniz.

Bebek çikolatası, sünnet şekeri, söz nişan çikolataları, mevlüt şekeri gibi ihtiyaçlarınız için harika seçenekler var Hacı Şerif’de. Siz de aşağıdaki siteden dilediğiniz ürünü sipariş edebilir bu geleneksel lezzetleri tadabilirsiniz. Hem de 29 Tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo Bedava.

www.haciserif.com.tr

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz