Mavi renk geçişli tunik

0

 

Eskiden moda sektörüne bakınca sadece belirli bedenler için kıyafetler vardı. Büyük beden olan kadınlar ise sadece onlar için ne sunuluyorsa onları giymek zorunda kalıyor ya da bütçesi yettiği ölçüde özel dikim yaptırıyordu. Oysa şimdi öyle mi? Harika ürünler ve tasarımlar var . Kendini her zaman mutlu hissetmek isteyenler, büyük beden giyen kadınlar  için bu gün Miramor firmasından bahsedeceğim. Her bir ürünü ayrı güzel ve çok kaliteli. Online satış sitesine baktığımda firmanın vizyonuna hayran kaldım . Bakın kendilerini nasıl ifade etmişler.

büyük beden mavi tunik

“Kadın ruhunu anlamaya çalıştık ve o ruhun hiçbir bedene sığmayacak kadar engin ve estetik olduğunu savunduk. Bu anlayışla moda ve trendleri, ilk gün ki heyecanımızı kaybetmeden, gerçek büyük beden kalıpları üzerinde ve özenle seçilmiş kumaşlarla çalışarak, sürekli daha iyi nasıl yapabilir, nasıl daha iyi hizmet verebiliriz sorusunun cevabını aradık.”

tunik mavi

Bence bu cevabı bulmuşlar. Siz de ürünleri incelediğinizde bunu çok daha iyi anlayacaksınız. Online satış sitesinde ilk dikkatimi çeken ürünü aldım. İyi de yapmışım çünkü, çevremdeki herkes bayıldı. Ön kısmı saten, mavi renk geçişleri var. Çok rahat ve hafif. Kalıbı tam beden. 42 beden giyiyorum ve tam üzerime göre oldu. Ne bol, ne de dar.

miramor tunik

 

Siteden verdiğiniz siparişleriniz hafta içi günlerde 15:00 a kadar verildiği takdirde özel günler ve tatiller hariç aynı gün kargoya verilebiliyor. Aldığım harika ürünler var onları da önümüzdeki hafta anlatacağım sizlere.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz