Aynalara yer açın

0
yuvarlak ayna, dekoratif ayna

İnsan hayatında aynanın ne zaman ortaya çıktığını bilemiyorum ama çok eski zamanlardan beri aynalar kullanılıyor. Henüz tarih mevcut değilken, sadece karanlık anıların, fantastik destanların ve masalların olduğu zamanlardan beri var olan aynalar, Amerika, Asya, Afrika ve Avrupa’daki tüm uygarlıklarda kullanılmıştır.

Her ne kadar şimdiki yüzyılda ayna sadece günlük lavabo alışkanlığımızda kullandığımız bir nesne olsa da, başka insanlar için dini ve  çok farklı şekillerde kullanılmıştır. Aynalardan bu kadar bahsetmişken aynaların dekorasyondaki etkisini de unutmamak gerek değil mi? Sıradanlığın yerini farklılığın aldığı günümüzde, konsol, telefonluk ya da komodin üzerinden duvar ve hollere taşınan aynalar ev dekorasyonuna canlılık ve ferah bir atmosfer katıyor.Birbirinden farklı boyutlarda ve çeşitlerde evlere hayat veren aynalar n11.com da sizleri bekliyor.

Küçük evleri geniş ve ferah gösterme özelliğine sahip aynalar, doğru konumlandırıldığında ışığı evlere yansıtıyor. Tek bir ayna kullanıp klasikleşmek yerine, modern ve sofistike evlerde duvarlarda yan yana konumlandırılan aynalar, şık çerçeve ve parlak görünümleriyle dikkat çekici bir görünüm yaratırken, duvar dekorasyonunun da bir parçası oluyor. Giyinme ve yatak odalarının vazgeçilmezi boy aynaları, duvara asılan ya da ayakta durabilen portatif modelleriyle kullanım kolaylığı sunuyor.

Öncelerde telefonluk, konsol ya da makyaj masaları üzerinde konumlandırılan aynalar, günümüzde farklılaşan dekorasyon trendleriyle hollere, duvarlara taşınıyor. Tabloya alternatif dekorasyon objesi olarak evlerde yerini alan ayna çeşitleri, küçüklü büyüklü boyutlarıyla n11.com’da sevenlerini bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz