Vichy slow age gündüz kremi

0
Vichy Slow Age Fluid Gündüz Kremi

Herkes cildini sever ve genç, parlak, canlı görünüme sahip bir cilt ister. Cildimizi korurken ve cilt bakım ürünlerini uygularken yaşlanma etkilerine karşı korumak da çok önemli bir etken. Bu nedenle sizlere bu gün ki; yazımda uzun zamandır kullandığım ve çok memmun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. 9 yıllık bir araştırmanın sonucu ortaya çıkan,   Vichy Slow Age Fluid Gündüz Kremi. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu kremin bir çok faydasını gördüm.

Cildimi spf25 özelliği ile hem güneşten koruyor hem de yaşlanma etkilerine karşı bir çok belirtinin azalmasını sağlıyor. Küçük mimik çizgilerim yavaş yavaş doldu ve sıkılaştı. Hem daha parlak hem de canlı bir cilde sahibim şimdi. Dermatolojik olarak test edilmiş ve hassas ciltler için de uygun olan krem hipoalerjenik aynı zamanda.

Çok ince bir yapısı var. Rengi çok hafif pembe bir renkte Yağlı değil ve cildim bu kremi sürer sürmez emiyor. Harika kokusunun yanı sıra cildimde bıraktığı his harika. Kadifemsi yumuşacık bir his.

Çok problemli gözeneklere sahip değilim ama yine de gözeneklerin daha sıkılaştığını farkediyorum. Bu kremin şöyle bir özelliği daha var. Cilt tonunu dengelemeye yardımcı oluyor  bu da daha aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor cildin.
Vichy Slow Age Gündüz Kremi

İlk uygulamanın ardından cildiniz nemlenir ve gün boyunca cildinizi parlak ve daha taze hissedersiniz. Her geçen gün cildinizin daha iyi, daha kuvvetli ve tüm parlaklığını ortaya koyduğunu görebilirsiniz.

Arındırdığınız cildinize sabah akşam masaj hareketleri ile uygulayabilirsiniz. Slow Âge Günlük Bakım Kremleri, göz çevresine uygulandığında gözle görülür rahatsızlığa neden olabilecek UV filtreleri içeriyor. Bu nedenle, kremin göz çevresine çok yakın uygulamadan kaçınılması öneriliyor.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle ve hep güzel kalalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz