Maylo ürünlerinin geliri çocuklara kitap olarak dönecek

0

 Bir ikiz annesi olarak bu gün sizlere güzel bir kampanyadan bahsetmek istiyorum. Çocuklara kitap sevgisini aşılamak ve tüm çocukların kitap okumasını sağlamak amacıyla Maylo ve Migros bir kampanya başlatmış. Bu kampanya kapsamında Migros mağazalaında satılacak özel olarak tasarlanmış Maylo ürünlerinden sağlanan geliri ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na 25 bin kitap hediye edecek. Bu harika kampanyadan dolayı hem Maylo’yu hem de Migros’u kutluyorum.

Türkiye’nin 81 ilindeki Migros mağazalarında geçerli olacak bu proje kapsamında özel tasarlanmış Maylo 30’lu tuvalet kağıdı, 10’lu kağıt havlu ve 2’li dev havlu satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmı ile Türkiye genelinde binlerce çocuğun kitap okumasına katkıda bulunulacak. İlk dönemi Haziran ayının son haftasında başlayan kampanyanın ikinci dönemi sonbaharda gerçekleşecek.  

“Çocuklarımız bizim geleceğimiz ve sürdürülebilir bir gelecek için çocuklarımızın nitelikli eğitim almaları olmazsa olmazımız. Nitelikli eğitim ise tüm çocuklarımızın hakkı” diyen Lila Group Genel Müdürü Alp Öğücü, kampanyayla ilgili olarak şunları söyledi: 

“2010 yılından itibaren TEGV ile temizlik kağıdı sektörünün ilk sosyal sorumluluk kampanyasını hayata geçirdik. 8 yılda 20 bin çocuğumuzun eğitimine katkıda bulunmak bizlere tarifsiz bir mutluluk yaşatıyor. Her geçen yıl çıtayı yükseltmeyi kendimize amaç ediniyoruz. Migros ile kampanya hazırlıklarımızı tamamladık. ‘TEGV’e 25 bin Kitap’ kampanyamız kapsamında sadece Migros mağazalarında satışa sunulacak özel tasarlanmış Maylo ürünlerimizin satışından elde edilecek gelirle 25 bin kitabı çocuklarımızla buluşturacağız. Çünkü inanıyoruz ki “Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir…” 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz