Genç ve Enerjik Picata

1
picata turkuaz pike takımı

Şu bir gerçek ki; pike takımları ev tekstilinde olmazsa olmaz parçalardan. Renk renk, desen desen pike takımları ile evinizin havasını değiştirebilir ve ruhunuzda kelebeklere yer açabilirsiniz.Geniş ürün yelpazesiyle fark yaratan Karaca Home, genç ve enerjik Picata pike takımlarıyla yatak odalarına yazın neşesini taşıyor.

nar çiçeği pike takımı, pike takımı

İnce dokunuşlarıyla evinizi baştan aşağı değiştiren Karaca Home, 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonu için özgün tasarımlar sunuyor. Bu senenin trendleri doğrultusunda tasarlanan Picata pike takımı, tasarımında yer alan ponponlarıyla yaza vurgu yapıyor. Sarı, turuncu, fuşya, nar çiçeği, turkuvaz gibi yazın sıcak renklerinden oluşan takımların tek kişilik ve çift kişilik alternatifleri bulunuyor.

turkuaz pike takımı, karaca home pikeler

Picata pike takımları, Karaca’nın tasarım gücünü ve deneyimini modanın son trendleriyle birleştiriyor. Picata,Karaca tasarımcılarının dokunuşlarıyla özgün bir dekorasyon zevkini yansıtıyor. Yüzde yüz pamuktan üretilen takımlar; çiçek baskıları, desenli biyeleri ve sıcak renk seçenekleri ile yatak odanıza yazın canlılığını getiriyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz