Hero Baby Mamaları Modern Üretim Aşamalarından Geçiyor

0

Hero, bebek mamalarını en modern üretim aşamalarından geçirerek ve “Kalite sistemi”ne bağlı kalarak üretiyor.

125 yılı aşkın süredir meyve ve sebzeleri özenle seçen, en sağlıklı bebek mamalarını üreten Hero, Avrupa’nın en büyük bebek maması üreticilerinden biri konumunda. Sağlıklı nesillerin yetişmesi için kurulduğu günden bugüne kadar, kalite ilkesine sonuna kadar bağlı kalarak üretim yapan Hero, ürün kalitesinde sektöründe lider konumda bulunuyor. Kaşık mamaları, Biberon mamaları, bebek bisküvileri, kavanoz mamaları, bebek çayları ve bebek meyve suları gibi kimi zaman anne sütünün yanında destekleyici kimi zaman da ek gıdaya başlayan bebekler için geniş bir yelpazede sağlıklı bebek ürünleri sunan Hero, bebek mamalarını en modern üretim aşamalarından geçiriyor, kalite sistemine bağlı kalarak üretim yapmayı sürdürüyor.

Tüm kavanoz mamalarında sadece doğal tarım ile yetiştirilmiş meyve ve sebzeleri kullanan Hero, geliştirdiği kalite sistemi üzerinde çalışırken en iyi hammaddeleri titizlikle seçiyor, üretimi tamamlanan ürünlerin pazara çıkmadan önce son kalite kontrolünü de yapıyor. Hero için bebek mamasının üretiminde meyve ve sebzelerin yetiştirileceği toprak ve su kalitesi de çok önemli. Fidanların dikimi, büyümesi, çiçeklenmesi gibi süreçleri mevsimlere göre uzman kadrolar ile takip eden Hero, zirai uygulamaları sürekli denetliyor ve düzenli eğitimler ile çiftçileri bilinçlendiriyor. Hammadde kontrolü, üretim aşamalarının kontrolü, üretim sonrası kontrol sıralamasını takip eden Hero böylece bebek maması üretiminde en yüksek kalite düzeyine ulaşıyor ve ürünlerini tüketicilere güvenle sunuyor.

Hero Baby Üretimde Geleneksel Yöntemlerden İlham Alıyor

Doğal tarım ile doğanın saflığını koruyarak, sağlıklı nesillerin gelişmesini destekleyen, “kaliteli ve güvenli gıda” anlayışını benimseyen ve uluslararası standartlarda üretim tesislerine sahip olan Hero Baby, mamalarını her bebeğe en taze şekilde ulaştırmak için modern teknolojilerden yararlanıyor. El değmeden hazırlanan Hero Baby bebek mamaları, üretimde geleneksel saklama yöntemlerinden ilham alınarak, koruyucu katkı maddesi ilave edilmeden, hava geçirmeyen özel ambalajlarda sunuluyor.

Uluslararası düzeyde kabul gören BRC Gıda (British Retailer Consortium) Sertifikası’nı da ekleyen Hero, TSE-ISO -EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi, TSE-ISO-EN-22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Gıda Sertifikaları’na sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz