Prima’dan külot bez deneme paketi hediye

0
külot bez, prima

Prima, daha çok ebeveyn ve bebeğini Külot Bez ile tanıştırmak için toplam 12 bin kişiye Külot Bez Deneme Paketi hediye ediyor.

Türkiye’de 30 yıldır yenilikçi ürünleriyle bebeklerin sağlıklı, mutlu gelişimlerine katkı sağlamak için çalışan Prima, yerinde duramayan bebeklere sahip ebeveynlerin bez değişim sürecinde yaşadıkları deneyimleri ve hissettiklerini daha yakından anlayabilmek için Prima Külot Bez Araştırması’nı gerçekleştirdi. Türkiye’nin bir ucundan diğerine anne ve babaların bez değiştirme sürecindeki deneyimlerini paylaştığı araştırma, bebekleri için Prima Külot Bez kullanan ebeveynlerin yüzde 87’si Prima Külot Bez ile bez değiştirme anını mutlu olarak tanımladı. Prima Külot Bez’i deneyenlerin yüzde 82’si bebeği için külot bezden vazgeçmeyeceğini, yüzde 92’si ise Prima Külot Bez’i tavsiye edeceğini söyledi.

Bu sonuçlardan yola çıkan Prima, daha çok ebeveyn ve bebeği Külot Bez ile tanıştırmak için her hafta 1500, toplamda 12 bin Külot Bez Deneme Paketi hediye ediyor. Tüm ebeveynler Külot Bez Deneme Paketi kazanmak için, aşağıdaki linki kullanabilirler.

https://denebunu.com/prima-kulot-bezi-deniyoruz?utm_source=newsletter&utm_medium=referral&utm_campaign=prima-kulot-bezi-deniyoruz

Prima,  2005 yılında bir ilke imza atarak 360 derece esnek bel teknolojisine sahip külot gibi bir kerede kolayca giydirilen ve pratik bir şekilde çıkarılabilen Prima külot bezi tüketiciler ile buluşturmuştur. Prima Dünyası; Aktif Bebek, Kuru ve Hesaplı, Premium Care, Prima Külot Bez bebek bezleri ve Islak Mendilleri’nden oluşan geniş ürün gamıyla tüm beklentileri karşılıyor.

Daha fazla bilgi için www.prima.com.tr ve www.facebook.com/PrimaDunyasi nı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz