Nar çiçeği pantolon ve çizgili gömlek ile bahar kombini

2
Mylinemoda.com, modern büyük beden giyim tarzını seven kadınların, kendi zevkine ve tarzına uygun bir çok ürünü bulabileceği bir online alışveriş sayfası. Aynı zamanda da Türkiye`nin ilk büyük beden online  alışveriş sitesi. Ben de zevkime ve tarzıma uygun bir alışveriş yaptım mylinemoda.com’dan. Neler mi aldım? Haydi hem aldıklarıma bakalım hem de detaylarını inceleyelim birlikte.
büyük beden tunik,
Malum bahar geldi ve havalar ısınmaya başladı. Kışlıklar rafa kalkerken renkli ve cıvıl cıvıl kıyafetler yer almaya başladı mağaza vitrinlerinde. Ben de ilkbaharın şanına yaraşır bir renkte narçiçeği pantolon aldım. Bu pantolonu çok sevdim. Yüksek bel ve esnek yapılı olduğu için kendimi içinde çok rahat hissediyorum. Hem rahat hem de şık üstelik dikişi, kalitesi ve fermuar detayları ile severek giydiğim bir pantolon oldu.
çizgili büyük beden tunik
Bu pantolonu , ince, ön kısmı çok uzun olmayan arkası uzun bir gömlek ile tamamladım. Gömleğin arkasındaki çiçek baskılarının rengi pantolonumun rengi ile uyumlu oldu.
çiçek baskılı gömlek
Önden bakıldığında basic bir gömlek olsa da sırtındaki detayları ile dikkat çeken ve hoş bir gömlek olmuş.
 
Şık giyinmek herkesin hakkı, mylinemoda.com sayesinde, artık büyük beden olup istediği tarzda ürün bulamayan kadınlar da kendi zevkine göre giyinme imkanı buluyor. Çünkü firma sezon trendlerini özgün tasarımcıların hazırladığı ürünleri sunuyor müşterilerine. Üstelik uygun fiyata çok kaliteli ürünler yer alıyor sitede. Her kadın kendini güzel hissetmek ister. Hangi bedende olursa olsun….
Başka bir yazıda daha görüşünceye dek, sevgiyle kalalım!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz