Micellar artık Pantene şişelerinde

0

Micellar nedir? Önce ondan başlayalım dilerseniz konuya. Su kadar duru, kiri ve yağı kolayca temizleyen kurutmadan işlem yapan ve nem veren moleküllerden oluşur micellar.

Hemen hemen herkesin, cilt bakımında kullandığı micellar suyunun faydalarını Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı & Besleyici serisi ile saçlara taşıyan Pantene’e kocaman bir alkış:)

Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı & Besleyici şampuan

Saçı temizlerken kurutan ve sertleştiren diğer şampuanların tam tersine Pantene Pro-V Micellar Arındırıcı & Besleyici şampuan , saçları nazikçe arındırmak için 3 faktörlü bir tasarım ile üretilmiş. Micellar saçın dokusunu bozmadan saçın yüzeyine etki ederken, ikinci olarak daha doğal PH değerlerine sahip olan formül, saça nazik davranıyor. Son olarak Pantene’in antioksidan besleyicileri saçın sağlığını riske atan kirleri de temizliyor.

Saçlarınız ince telli ve çabuk yağlanıyorsa sizin için özel olarak geliştirilen formülüyle saçlarınızın gün boyu maruz kaldığı ısı, toz, kirlilik gibi sorunlarla mücadele etmek için Pantene mükemmel bir çözüm.

Saçlarımız cildimize göre,  daha geniş bir yüzeye sahiptir. Bu nedenle  kire daha fazla maruz kalırlar. Saçlar, kirliliğe karşı kendini savunmak için daha az donanımlıdır, çünkü kirlenme ile saça nüfuz eden bazı maddelere karşı aktif hücresel mekanizmalara sahip değildir; bu nedenle özellikle ince telli ve çabuk yağlanan saçlarda, saçı yıkarken kurutmadan derinlemesine temizlemek oldukça önemlidir. Havadaki kirde bulunan metaller, partiküller her bir saç telini ağırlaştırarak saçtaki sertleşmeyi artırır, bu da saç telleri ve uçlarında kırıklar ve donuk bir görünüm ve kopma gibi hasarlara yol açabilir.

 

Micellar Köpük formunda Saç Bakım Kremi mis gibi kokuyor.  Duşta ve duş sonrasında da uygulanabilen çok sevdiğim bir ürün oldu kendisi. %100 daha güçlü ve sağlıklı saçlar için muhteşem bir bakım kremi olmuş. . Hem de sıradan saç kremlerinin aksine, hiç yağlanma hissi oluşturmuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz