Okul alışverişi kabusunuz olmasın

1

Neden böyle bir başlık kullandığımı birazdan yazımı okuyunca anlayacaksınız.
Okullar açılır, kırtasiye listeleri verilir ve alışveriş yapmak için yola koyulursunuz. Gittiğiniz yerde listenin bir kısmını bulamazsınız ve haydiii!!! başka bir yere gidip listenin kalanını tamamlamaya çalışırsınız. İşte benim kabusum da burada başlıyor. İkiz annesi bir blog yazarı olarak değinmek istediğim konu aslında şu, tüm eksikleri tek bir noktadan alıp kurtulmak. Eminim siz de benimle aynı fikirdesinizdir.

Kalemlik.com sitesinden listemin kalanını tamamladım. Keşke önceden haberdar olsaydım ve  tüm listeyi en başından buradan alsaydım. Geç olsun güç olmasın değil mi? Siteyi incelediğimde sanatsal ürünlerden kırtasiye ürünlerine, eğlence ve yaşam ürünlerinden, çantaya, kılıfa kadar bir çok ürün yer aldığını gördüm. Fıstık yeşili harika bir çanta indirimdeydi ve bu çantayı kendim için aldım. İki çocuk annesi olunca bazen bu tarz sırt çantaları hayat kurtarıcı oluyor çünkü:)

İstanbul temalı bu deferleri çok sevdi çocuklar. Eskiden biz lisede başlardık spiralli defter kullanmaya. Şimdi ilk okulda başlıyor bu defterler alınmaya.

Oğlum fanatik bir Galatasaray hayranıdır. Hal böyle olunca kalemtraş ve resim defteri de Galatasaray temalı seçildi.

Bu fırçaları görsel sanatlar dersinde akrilik boyalar için kullanacak ikizler. Bakalım ne sanat eserleri çıkacak ortaya yıl sonunda göreceğiz.

Bu arada Kalemlik.com’dan 75 TL Üzeri Alışverişlerinize 15 TL Bonus Kampanyasını Kaçırmayın derim. Üstelik seçili çantalarda neredeyse yarı yarıya indirimler oluyor. Bu avantajı da göz önünde bulundurmalısınız bence.

Başka bir yazıda daha buluşmak üzere hoşça kalın.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz