Neutrogena visibly clear sivilce karşıtı günlük temizleme jeli ve tonik

2
visibly clear sivilce karşıtı günlük temizleme jeli, neutrogena temizleme jeli
Günlük olarak çevresel faktörlerden etkilenen cildimizi her gün temizlemeli ve bakımını yapmalıyız. Cilt temizliği için özellikle sivilceli ciltlere özel hazırlanmış, Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı günlük temizleme jeli hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere bu gün.
Neutrogena Visibly Clear Sivilce Karşıtı günlük temizleme jelini sevdim. Arındırdığını hissedebiliyorsunuz. Biraz gerginlik hissettim yüzümde yıkama sonrası ama nemlendirici kullanımı sonrasında normale döndü cildim.
Sivilcelerin oluşumuna zemin hazırlayan bir çok etkeni devre dışı bırakarak yenilerinin oluşmasını engelleyecek bu jeli beğendim. Ciltte yer alan kirleri arındırırken aynı zamanda cilt tabakası üzerindeki yağları ve makyajı da kolayca temizliyor.

neutrogena arındırıcı tonik
Gelelim diğer ürün olan toniğe.Tonik benim pek sevdiğim bir ürün olmadı açıkçası, cildime sürdüğümdeki o yapışkanlık hissini sevmiyorum sanırım. 200 ml’lik bir ambalajın içinde. Çok beğenenleri mutlu edecek bir ambalajı var aslında.
 Hassas ciltler için bile uygun olan bu tonikde biraz yanma hissettim. Sanırım çok çok hassas enim cildim. Yağsız olmasını çok sevdim ama nedense yapış yapış hissinden dolayı severek kullanamadım.
Başka bir yazıda daha görüşmek üzere.
Sevgiyle kalalım!

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz