Cozzy Beauty kadınlar, Cozzy Box erkekler için

1

Bu gün size çok farklı bir kutu servisinden bahsedeceğim. Bu güne kadar size  hep kadınlar için hazırlanan sürpriz kutuları ve çocuklar için  hazırlanan sürpriz kutularından bahsettim . Bu gün bahsedeceğim yazıda hem kadınlar hem de erkekler için hazırlanan kutulardan bahsetmek istiyorum..

Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz ürünler bana Ağustos kutusu içinde geldi. Hepsi birbirinden güzel ürünler. Bakalım siz de sevecek misiniz benim gibi?

New well markasının ürünlerini ilk kez deniyorum ve çok beğendim. Bu yukarıda yer alan fonfoten porselen makyaj uygulaması için üretilmiş bir ürün.
Yine New Well tarafından üretilen sürümü kolay bu dipliner benden tam puan aldı. Rengi siyah ve kalıcılığı çok iyi.
6 renk seçeneği ile bu harika göz farı paletine bayıldım. Kremsi bir yapısı var. Kalıcı ve renkleri aynen paletteki gibi yansıyor makyaja. Sonbahara yakışır renkler bence.
Rebul’un kolonyalarını sevmeyen var mı? bilmiyorum ama ben özellikle mandarine kokusunu, çok seviyorum. Atıyorum çantaya her an ihtiyacım olduğunda çıkarıp kullanıyorum. New Well markasına ait siyah göz kalemi de benim gibi kalem kullanmayı seven biri için, süper oldu.
Yukarıda resmini gördüğünüz 3 minik sünger de ten makyajımda bana yardımcı olacak şirinlikler.
Siz nasıl buldunuz Ağustos ayı kutusunu?
Üstelik  1 aylık deneme üyeliği sadece 39 tl (kargo hariç)
Bence denemelisiniz .

Her iki birey de, aynaya baktığında sağlıklı ve bakımlı görünmekten hoşlanır sonuçta.. Peki bakalım  cozzy box kutularında neler varmış?

Kadınlar da erkeklerde bakım yaptığına göre hem erkekler hem de kadınlar için güzel bir haber bu durum bence. Bu kolonyalar, traş köpükleri, saç bakım ürünleri erkekleri çok mutlu edecektir.

Cozzy Beauty kadınlara, Cozzy Box ise erkeklere özel ürünler içeren,  kutu servisleridir.Bakımın, doğallığın ve güzelliğin sırları cozzy beauty ve cozzy box kutularında. Siteye girip bilgi almak için buyurunuz www.cozzybeauty.com

Sizin ve sevdikleriniz için…

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz