3 Dakikada Mucize Krem

2

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem’in 10 global güzellik ödülü  almasına şaşmamak gerek. Saçlarda fönden, ışıl işlemden ve stresden dolayı oluşan  yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardım eden bu krem şahane kesinlikle.Saçlarda oluşan elektriklenmeyi de önlüyor. Saç kırıklıklarında da epeyce başarılı bu kremi denemenizi tavsiye edebilirim içtenlikle.

 

Bu kremi uyguladıktan sonra inanılmaz yumuşak oldu saçlarım. Pırıl pırıl ve canlı görünmesi de cabası. Ağırlaştı mı saçlar dediğinizi duyar gibiyim. Hayır saçlarım ağırlaşmadı.Hele de yaz aylarında havuzda ve denizde, güneşinde etkisiyle yıpranan saçlar için bir kurtarıcı benim gözümde. Kullanılışı ile ilgili bilgileri aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz.
Benimle aynı fikirde olan bir de ünlü var:)
Markanın reklam yüzü Selena Gomez  ‘Pantene 3 Dakikada Mucize Krem’e bayılıyorum! Her yıkamada kullanabileceğimi ve saçlarımı sadece 3 dakikada onardığını bilmek çok güzel… Yeni formülü saçlarımın yıpranmış bölgelerini güçlendiren ve onaran akıllı teknolojiye sahip. Üstelik kolayca durulandığı için saçımda kökten uca kullanabiliyorum. O benim yeni mucizem’ demiş.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz