Platinum Vuvu Yüz Temizleme Yağı

0
pembe çiçek buketi, oil, yağ
Japon kadınlarının porseleni andıran ciltlerine karşı her zaman hayran olmuşumdur. Vuvu markasının da Japon Novex şirketinin bir ürünü olduğunu duyduğumda hem cildi temizleyen hem de cildi koruyan ve destekleyen bu yüz temizleme yağını almaya karar verdim.
bal yapan arı, polen, arı
Yağların ve bitkilerin gücüne inanan biri olarak, cildimizin ihtiyacı olan her şeyin doğada bulunduğunu düşünüyorum. Bu yüz temizleme yağının içeriği de yağlardan oluşuyor. Yağ asidinden ve zeytin skualeninden oluşuyor.
bitkisel yağlar, lavanta
 Skualen ne yahu? dediğinizi duydum ve hemen açıklıyorum şimdi.
Cildimizdeki sebumda bolca bulunan skualen, hücre yenilenmesine yardımcı olurken , cildi de yeniliyormuş. Ciltte bulunan yeterli miktardaki skualen , ultraviyole ışınlarının hasarını engellemeye de yardımcı olurmuş.
vuvu yüz temizleme yağı
Bu yağı kullanırken kesinlikle normal bir makyaj temizleyicisi gibi düşünmeyin. Yok efendim pamuğa alayım da çıkarayım, demeyin olmuyor:)
Kullanımı şöyle oluyor, önce ellerinizi güzelce yıkayın ve kurulayın. Avuç içine platinum vuvu temizleme yağından alın ve tüm yüzünüze masaj yapar gibi sürün. Makyaj kirlerinden ve yüzde bulunan deri kirlerinden arındırmak için güzelce yıkayın. Serinletici ve rahatlatıcı bir etkiye sahip bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildimin daha esnek olduğunu ve gerçekten arındığını hissettim.
Yüzeysel bir temizlik sonrası cildimin kuruduğuna ve tahriş olduğuna çokça şahit olduğum için bu nem hissini sevdim.
Siz de bu ürüne ve diğer ürünlere bakmak isterseniz markanın sitesini inceleyebilirsiniz.
https://platinumvuvu.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz