Bayram temizliğinden korkmuyoruz

0

Porçöz Ekstra Güçlü Temizlik Ailesi’nin üyesi Yağ Çözücü hem bayram temizliği hem de bayram boyunca yapılan yemeklerin temizliğinde hayatınızı kolaylaştıracak. Üstün performansıyla yanmış ve kurumuş yağ lekelerinde bile yüzde 100 etkili olan Porçöz Yağ Çözücü; yağlı et yemeklerinin temizliğinden, mangal, barbekü ve davlumbaz temizliğine kadar her noktada en zorlu yağlardan bile hızla kurtulmanızı sağlayacak. Porçöz Mutfak Sprey ve Banyo Sprey ise günlük temizlikte en büyük yardımcınız olacak.
Porçöz Yağ Çözücü, bayram temizliğinin yanı sıra bayramda kurulacak özenli sofralar için hazırlanan yemeklerin bıraktığı yağlı mutfak kirlerini ovalamadan temizleme kolaylığı sunuyor.
Çamaşır suyu katkılı formülüyle derinlemesine temizlik sağlayan Porçöz Yağ Çözücü, bayram için hazırlanacak et yemeklerinden kavurmalara, mangaldan, kızartmalara kadar tüm zorlu mutfak temizliklerinde, yanmış ve kurumuş yağ lekelerine etkili çözüm sunuyor. Fırından barbeküye, çelik tencereden fritöze, mutfak dolaplarından fayanslara kadar mutfağın her alanında kullanabilen Porçöz Yağ Çözücü ayrıca yeni nesil granit ve seramik tencere-tavalarda da güvenle kullanılabiliyor.
Günlük Temizlikte en Etkili Yardımcı Porçöz Mutfak Sprey
Porçöz Mutfak Sprey ise mutfakların en yoğun kullanıldığı bayram dönemlerinde günlük mutfak temizliği için elinizin altındaki en etkili yardımcı oluyor. Çamaşır suyu katkılı güçlü ve özel formülüyle zorlu kir ve lekelerin hızla temizlemenizi sağlayan Porçöz Mutfak Sprey, ocaktan davlumbaza, mutfak tezgahından dolaplarına, mermer ve seramik yüzeylerden çelik çatal bıçak-kaşıklara kadar geniş kullanım alanı sunuyor.
Sabun artığı ve su lekelerini önleyen Porçöz Banyo Sprey
Porçöz Banyo Sprey ise her türlü sabun artığı, kireç kalıntıları, pas lekeleri ve banyo küflerinde yüzde 100 etkili çözümü dakikalar içinde getiriyor. Porçöz Banyo Sprey, su lekelerinin oluşumunu önleyen özel formülü ile kirlenmeyi geciktiriyor. Ürün ayrıca, zorlu derz temizliklerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz