Biota Superior Anti Wrinkle göz kremi

3
Biota 59 elements ürünlerini daha önce duymuşsunuzdur eminim. Şu ana kadar duş jelinden makyaj malzemesine kadar bir çok ürününü kullandığım markanın kırışıklık karşıtı göz kremini de çok beğendim. Dermatolojik olarak test edilen bize sunulan bu göz kremi bitkilerden elde edildiği için gönül rahatlığı ile göz çevremde kullanıyorum.
Bitkilerden elde edilen özel içeriği ile göz çevresindeki kırışıklıkların azalmasına ve göz çevresinin sıkılaşmasına yardımcı oluyor bu krem. Elinize aldığınızda beyaz ve hiç kokusu olmayan bir krem göreceksiniz. Cilt tarafından kolayca emiliyor ve hani o göz çevrenizde bir gerginlik olur ya onu hemen alıyor ve ciddi bir rahatlama hissediyorsunuz. Bu da iyi nemlendirdiği anlamına geliyor benim için.
Spf koruma faktörüde içeriyor bu krem daha ne olsun. Siz de güzel ve aydınlık bakışlar için mutlaka bir göz kremi kullanın ve göz çevrenizdeki derinin hep nemli kalmasını sağlayın ki; göz çevresindeki çizgileriniz belirginleşip yerleşmesin. Yok benim göz çevremde kırışıklık derseniz de oluşmaması için kullanmanız gerekir diyorum:)
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz