Diadermine Lift + Süper Filler Gündüz Kremi

0
Lift+ Super Filler Hyaluron Etkili Kırışıklık Karşıtı Gündüz Kremi
Zamanı geri almanın yolu yok evet ama zamanın cildimizde yarattığı kötü etkilere karşı iyi bir formül ile önlem almak mümkün değil mi?
 Diadermine, LIFT+ Super Filler gündüz kremi cildimizde azalan kolajen ağını güçlendirerek kolajen desteği sağlıyor böylelikle de kırışıklık oluşmasını yavaşlatarak daha sıkı bir cilt sunuyor.
diadermine lift + süper filler krem

 

Hyaluronik asit lafını ilk duyduğumda etkilerine inanamamıştım yaklaşık 6 yıl önceydi sanırım. Bir cilt bakım uzmanı tarafından anlatılmıştı. Cildimizde  doğal hyaluronik asit  depoları vardır ve yaş ilerledikçe bu depoda azalmalar olur bu da cilt dokusunu zayıflamasına neden olur. Böylelikle kırışıklıklar oluşmaya başlar cilt yüzeyinde çökmeler meydana gelir.
 Diadermine tarafından geliştirilen LIFT+ Super Filler serisi, bu durumu engellemek için 2 güçlü yaşlanma karşıtı etkiyi bir araya getiriyor. Kırışıklıkları dolduruyor, sıkılaştırıyor ve yüz hatlarını belirginleştiriyor. Çünkü hem kolajen desteği hem de hyaluronik asit desteği sağlıyor.
Ürünü 30 ve 50 yaşa arası kadınlar kullanabiliyor . Kremi elinize aldığınızda yumuşak ama yoğun bir his veriyor. Kullanımdan 24 saat geçtikten sonra hyaluronik asit  farkını hissedebiliyorsunuz. Yumuşacık oluyor cildiniz. Nemli bir cildi kim sevmez ki?
LIFT+ Super Filler serisi;  daha sıkı ve de daha genç bir cilt vaad ediyor. Kullanmaya yeni başladığım için sonuçtan bahsedemeyeceğim.Beni cezbeden yönü hem gün boyunca cildimi nemli tutacak hem de kırışıklıkların izlerini silmeye yardımcı olacak olmasıydı. Bir nevi dolgu işlemi yapıyor çünkü bu krem. Bakalım kutu bittiğinde neler düşüneceğim?
Diadermine Lift + Süper Filler Gündüz Kremi, nemlendirici

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz