Vücut şekillendirici korse ile 2 bedene kadar incelmek mümkün mü?

2
Deniz sezonunu, ben açmasam da Güney’e 3 günlük tatil için kaçanlar açtılar çoktan. Havuz ve deniz zamanı geldiğine göre vücudumuzun şekillenmesi ve incelmesi hatta kilo vermemizin zamanıdır değil mi? Yaklaşık 2 hafta önce kullanmaya başladığım vücut şekillendirici askılı korse sayesinde ben yavaş yavaş yaza hazırlanıyorum. 84 cm olan bel ölçüm 81 cm oldu bile .Nasıl mı?
Orjinal Yamuna vücut şekillendirici korse sayesinde. Siz de anında 2 bedene kadar incelmek isterseniz denemenizi öneririm. Eğer  latexe alerjiniz yoksa ve her hangi bir sağlık problemi taşımıyorsanız yamuna korseyi günde 6 ya da 8 saat takarak kullanabilirsiniz.
Peki korse siparişi verirken bedeninizi nasıl belirleyecekseniz. Hemen bundan da bahsedeyim sizlere.
Benim belim 84 cm olduğu için M bedeni  aldım. İlk başlarda biraz sıktı ama şimdilerde daha rahat kullanabiliyorum. Kopçaları ilk defa takacağım zaman çok zorlandım . Siz de eşinizden, arkadaşınızdan ya da bir yakınınızdan yardım alabilirsiniz. Sonra alışacağınız için daha kolay takacaksınız.
Bu sırada korseyi takıyor olsam bile, bol bol su içiyorum ve sebze ve meyve ağırlıklı besleniyorum. Bu da incelme sürecimi hızlandırıyor.
Korsenin  içerisinde  4 adet çelik balen bulunuyor, bu hem dik durmamı sağlıyor hem de korsenin katlanmasını engelliyor. Kesinlikle yıkamamanız gerekiyor bu yüzden çıplak tene giyilmiyor. Atlet  üzerine giymenizi öneriyorum. Silerek kolayca temizleyebilirsiniz korsenizi.Askılı Yamuna korsenin en büyük özelliği sırt bölgesinde ve koltuk altında oluşan yağlanmaları toparlamasıdır. Ben bu yüzden askılı olanı tercih ettim.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sağlıkla ve güzel kalalım!

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz