Barbie’nin Moda Dükkanı

4
barbie oyuncakları, barbie moda dükkanı, Barbie'nin Moda Dükkanı,

Barbie oyuncakları şimdilerde kız çocuklarının favorisi haline geldi. Benim kızım da Elsa ‘dan Barbie’ye geçiş yapanlardan. Barbie serisinin tüm bebeklerini çok seviyor. Evde bir çok Barbie bebeği var ve onlarla vakit geçirmekten de büyük keyif alıyor.

barbie oyuncakları, barbie moda dükkanı, Barbie'nin Moda Dükkanı,

Başka oyuncakları ile oynarken çok çabuk sıkılıp bir diğer oyuncağa geçerken şimdilerde Barbie  Moda Dükkanı’nın başına bir oturuyor saatlerce onunla uğraşıyor. Büyüdüğünde şapka tasarımcısı olmak istediğini söyleyip duruyordu, ben de bunu bildiğim için bu mega bloks Barbie setinin onu mutlu edeceğini düşündüm. Öyle de oldu. Çok keyif aldığını mutlu olduğunu görüyorum o oyun oynarken.

barbie oyuncağı, Barbie'nin Moda Dükkanı,
107 parçadan oluşan bu seti çok beğendi. 2 farklı şekilde yapıyor dükkanı. Kendi zevkine göre yerleştiriyor. Minik ellerinde minicik objeler hayat buluyor.
barbie oyuncakları,pembe tütü
İğne iplikle tanıştı benim kontrolümde bir düğme dikmesine izin verdim. Ama daha yaşı küçük olduğu için erken olduğunu düşünüyorum. Yaşı ilerledikçe dilediği kumaştan dilediği elbiseyi, şapkayı Barbie bebeklerine dikebilir ve giydirebilir. Ancak şimdilik bu moda dükkanındaki minik şapka ve elbiseler ile idare etmek zorunda.
barbie oyuncakları, barbie
Sizde minik kızlarınızın uzun süreli vakit geçirebileceği ve oynarken keyif alacağı farklı bir oyuncak arıyorsanız bu oyuncak tam da size göre. Zira anne kişisine çokça zaman kalıyor kızlar bu oyuncakla oynarken:))) Unutmadan 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygun bu oyuncak çünkü; bir çok minik parça bulunuyor kutuda.
Hazır yaz da gelmişken sizin de, karakterdükkanı.com sitesine bakmanızı öneririm.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz