Hair botox liquid keratin serumu ve saç maskesi

0

 

Herkese merhaba, çocuklar uyumuşsa, elimde kahvem huzurlu bir şekilde blog yazabilirim değil mi?
10 gün önce instagramda paylaştığımda yazısının hemen deneyimlerim sonrası blogda olacağının sözünü vermiştim. İşte bu gün Hair botox liquid keratin serumu ve saç maskesi yorumlarıma yer vereceğim.

Öncelikle keratin bakımı nedir? ne işe yarar? bundan bahsedelim. Keratin bakımı, saçın eksilen keratin seviyesini eski haline getirir. Saçın yıpranmasıyla saç yüzeyindeki keratin kaybından kaynaklı yıpranmayı protein-lipid bariyerini yenileyerek onarır ve saçın eski sağlığına kazanmasına yardımcı olur.

Keratinli bir şampuan ile önce saçlarınızı yıkayın ve iyice arındırın. Havlu yardımıyla kuruttuktan sonra ise 20 ml olarak bulunan keratinleri (ben iki şişeyi kullandım çünkü, saçlarım uzun) setin içinden çıkan pompalı şişeye doldurun kullandığınız keratin kadar içme suyu ekleyin üzerine. Fısfıslı şişe olduğu için elinize istediğiniz miktarda sıkarak alın ve saç boyar gibi tüm saçlara yedire yedire sürün. Sadece saç diplerinize sürmüyorsunuz. Bir gece o şekilde keratin saçınızda beklemeli. 5 saat de bekleyebilir ama ben 1 gece beklettim.

Saçlarınıza keratini sürdükten sonra biraz sertleşiyor bu sizi korkutmasın. Bekleme süresi bitip saçlarınızı yıkadıktan sonra düzeliyor. Saçlar yıkandıktan sonra çok sıcak değil biraz ılık suyla durulayın ve havlu yardımıyla fazla suyunu alın saçınızın. Sonra LİQUİD KERATİN MASKE’yi sürün saçlarınıza ve 20 dakika kadar bekleyin. Sonra saçlarınızı tekrar durulayın. Bu uyglama biraz zahmetli gibi görünse de güzel canlı ve parlak saçlar için değer değil mi?
3-4 günde bir bu işlemi uygulayın. Sonrasında saçlarınızdaki değişikliği etrafınızdaki herkes farkedecek emin olun.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz