Zeyland’ın kış indiriminden Ece Naz’ın seçtikleri

0
Biliyorsunuz geçtiğimiz ay Zeyland’ın harika indirimleri vardı. Biz de ikizler ile birlikte giderek az bütçe ile bir çok ürüne indirimli olarak sahip olmuştuk. Fakat kızım o kadar çok kıyafet beğenip seçmişti ki; hepsini alma şansımız olmamıştı. %70 indirime ek olarak kasada %10 daha indirim olduğunu duyunca kızımın aklında kalan beğenip alamadığımız ürünleri almak istedik.
Kabanlarda çok fazla indirim olduğunu daha önceki yazımda bahsetmiştim. İlk gittiğimizde kızımın çok beğendiği ama bedeni kalmadığı için alamadığımız kırmızı kaşe kabanı bu sefer aldık. Kırmızı rengin kız çocukları için anlamı çok büyüktür. Kırmızı rugan ayakkabı her kızın rüyasıdır. İki hafta önce aldığımız kırmızı ayakkabı ile kabanı çok da uyumlu oldu.

 

Ece kloş ve yumuşak kumaşlı volanlı bu eteğe bayıldı. Şirin çiçeklerin dikildiği kemer yeri çok güzel bir hava katmış eteğe. Üzerine de yakası pileli üzerinde taşlarla süslü, kurdeleli beyaz bir bluz seçti.
Kızımın şapka tasarımcısı olmak istemesine şaşmamak gerek. Moda ile yakından ilgileniyor ve kombin yapmayı alışverişi çok seviyor.

 

– Anneciğim bu bluzun üzerine şu askıdaki yelek çok uyumlu olur değil mi? diyerek ,denemek istediğini söyledi. Giydiğinde o kadar yakıştı ki; onu da sepete attık. Sizce de çok güzel bir kombin olmamış mı?

 

Haftaya bir arkadaşımızın doğum günü partisine davetliyiz. O gün için de pembe cici pileleri olan çok hoş bir etek beğendi. Üzerine beyaz yine taşlarla süslü bir bluz aldık. Daha önceki alışverişimizde yine çok beğendiği halde alamadığımız yumuşacık peluş tüylü pembe boleroyu bu sefer sepete attık ve alışverişimizi tamamladık. Boleronun önü, tek bir çıt çıt ile kapanıyor, bu anlamda kullanışlı. Kendisi rahatlıkla giyip çıkarabilir.

Pembe peluş boleroyu, lacivert eteğin üzerine  giydiğinde  de çok güzel bir kombin oldu. Kızım ile alışveriş yapmayı çok seviyorum. Hiç sıkılmadan yine yine yine deniyor ve giyip çıkarıyor. Sanırım alışveriş tutkusu kız çocuklarında bu yaşlarda başlıyor.

Alışveriş sonrası istediklerine sahip olduğu için o kadar mutlu oldu ki; onun yüzündeki mutluluğu gören bir anne için daha güzel ne olabilir ki? Siz de bu harika indirim fırsatını kaçırmayın ve çocuklarınızı mutlu etmek için en yakın Zeyland mağazasına uğrayın. Hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla bir çok ürün sizleri bekliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz