Yeni yıl alışverişi için öneriler

4
hediye

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Herkes yılın son ayında tatlı bir heyecan yaşıyor. Gelecek yılın daha mutlu, daha güzel ve huzurlu geçmesini diliyoruz hepimiz bu bir gerçek. Yeni yıl heyecanını körükleyen unsurlardan biri de yeni yıl hediyeleri ve ışıl ışıl mağaza vitrinleri kuşkusuz. Çalışan ve ikiz annesi olduğumu düşünürsek, alışveriş merkezlerinde harcayacak zamanımın olmadığını tahmin etmeniz hiç de zor değil. Bu sebepledir ki; online alışveriş benim için bir lütuf.

Biraz erken olsa da hediyelerimi almaya başladım .
Ben bu sefer, yeni yıl hediyelerimi alırken, seçme hakkımı parfümden, aksevuardan yana değil ihtiyaca yönelik ürünlerden yana kullandım. Eşim için harika bir bornoz seçtim. Sizde durum nasıl bilmiyorum ama ben ev tekstili ürünleri alırken pamuklu ürünler seçmeye özen gösteriyorum. Özellikle de bornoz havlu gibi ürünleri alırken %100 cotton ibaresine mutlaka dikkat etmelisiniz.

erkek bornoz

Pamuk bornozlara göre Hydracotton özelliği olan diğer rakiplerine göre daha yüksek su emiciliğine sahip signature bornoza hayran kaldım.Hem emiciliği, ekose desenlerin şıklığı,  hem de tasarımı muhteşem. Eşim bayılacak:)
Aynı renk aynı tasarıma ait signature havluyu da siparişime eklemeyi tabii ki ihmal etmedim.Ekose  desenleri çok ayrı bir hava katmış hem bornoza hem de havluya.

casual avenue ürünleri
Kış demek soğuk demek, sıcacık ev demek.
 Benim aklıma soğuk, özellikle de yağmurlu günlerde hep battaniyenin altında elimde bir fincan sıcak kahve ile televizyon keyfi yapmak gelir. Evde ikizler varken bu pek mümkün olmuyor ama hayali bile güzel:)
örgü yastık
Alışverişimi sonlandırmak üzere iken karşıma çıkan ve çok beğendiğim örgü battaniyeyi ve bu sevimli örgü yastığı kendim için aldım. Belki ikizler uyuduktan sonra koltuğa geçip dergimi, kitabımı keyifle, rahat rahat okuyacağım günler de gelir.
Ne dersiniz?
Alışverişimi fotoğraflardan da anladığınız üzere Casual Avenue sitesinden yaptım. Size de bakmanızı tavsiye ediyorum , ev tekstili ile ilgili çok şık ve kaliteli ürünler yer alıyor. Farklı desenlerde ve modellerde ürünler zaten siteye girdiğinizde hemen gözünüze çarpacaktır. Üstelik ilk alışverişinizde %25 indirim de kazanıyorsunuz.
Başka bir yazıda görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz