Anneler bu habere çok sevinecek

4

Ben ikizleri kucağıma aldıktan sonra, anladım anne olmak ne demek, anne olmanın zorlukları nelerdir, ve bu zorluklarla nasıl başa çıkılacağını.

8 yıl önce bu kadar çok marka, ve ürün yoktu. Olanlar da yurt dışından getirtiliyordu ve çok uzun sürüyordu. Örneğin bebek çamaşırlarındaki lekeler o yıllarda kullandığım bebek deterjanı ile çıkmıyordu. En güvendiğim marka olmasına rağmen lekelerden kurtulamadığım için çokça zorlandığım olmuştur. Geçtiğimiz gün, bebek kıyafetlerinin, bebeğin cildine en güvenli şekilde temasını sağlamak için Ariel markasının ürettiği,  bebekler için çamaşır deterjanını tanıdım.
İçerdiği özel leke çıkarıcı karışımı ile lekeleri derinlemesine temizliyor. Leke savar kapak, ( bir kenarı turtıklı, lekelerin üzerine deterjanı döküp tırtıklı olan kısmı lekeye sürterek lekenin kolay çıkmasını sağlıyor) zorlu lekelerde ön işlem yapmanızı sağlayarak leke çıkarma performansını da artırıyor.
Çok hafif ve güzel bir kokusu var, temizlik hissi uyandıran bir koku.
İçerdiği formülü ve nemlendiriciler ile, doku sertleşmesini önleyerek, aldığınız bebek kıyafetinin ilk günkü gibi yumuşak kalmasına  yardımcı oluyor.
Uluslararası Cilt Sağlığı Birliği (Skin Health Alliance) tarafından dermatolojik olarak onaylanan ilk ve tek bebek deterjanı olan ‘Ariel Bebekler için’, sunduğu hassas temizlik ile yuvanızın bebeğiniz için yumuşacık, güvenli ve rahat olmasına yardımcı oluyor.Ariel,  bebekleri için mükemmeli sunmak  isteyen annelerin hassasiyetinden yola çıkarak ‘Ariel Bebekler için’i geliştirdi. Ariel Bebekler için, hassas ve yumuşak formülü ile bebeklerin tenine değen kıyafet ve kumaşları sadece suyla yıkanmış gibi koruyor ve yıpratmıyor.

Sevgiyle kalalım!

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

4 YORUMLAR

  1. 3 aydır savaş verdiğim konu. Nasıl olurda bir bebegin lekesi çıkmaz modunda elimde citilemeler mi dersin tekrar tekrar yikamalar mi dersin cinnet modundayim yani.maalesef ki sıvı deterjanlara karsi bir ön yargim vardı sayende kırıldı. Deneyeceğim teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz