Remington ProLUXE Lansmanı

1

Bu gün Soho House’da Remington markasına ait yeni serilerin tanıtıldığı lansmana katıldım.
24 saat boyunca  saçlarım bozulmasın, yaptığım şekil gün boyu güzelliğini ve kalıcılığını korusun derseniz Remington ProLUXE ile 7 Gün 24 Saat Kalıcı Stillere kavuşabilirsiniz.

Benim sık yaşadığım bir problem var , saçlarımı maşa ile şekillendirip hazırlanıp evden çıkıyorum. ilk 1 saat sorun yok ama 2. saat dilimine girdiğim anda verdiğim şekilden eser kalmıyor. Eve dönmeden saçlarım bozulunca elbette canım sıkılıyor. Her kadın bakımlı, hacimli , gün boyu bozulmayan saçları olsun ister bende elbette.

Lansmanda öğrendiğim kadarıyla, akıllı OptiHEAT teknolojisi ısıyı saçlara eşit dağıtıyor ve cihaz ısı kaybına uğramadığından tek geçişte bile saçlara istenilen şekil verilebiliyor.Kaplamaları seramik olduğu için saçlar kabarmıyor, saçları da koruyor ve zarar görmesini önlüyor.

Yeni saç kurutma makinesinin özelliğini de söylemeden geçmeyeyim. %90 daha fazla iyon teknolojisi ile saçları kuruturken elektriklenmesini engelliyormuş. Bu elektriklenme konusunda muzdarip olan çok kişi var. Onlar için harika olmuş bence.

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım.

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz