HASSAS VE NEMSİZ CİLTLER İÇİN ÇÖZÜMLER

2

O Kadar hassas, bir o kadar da nemsiz bir cilde sahibim . Değişen mevsimler, rüzgar, güneş, soğuk çok çabuk etkiliyor cildimi. Geçtiğimiz gün, bir dergide okumuştum,  dünyada kadınların yarısından fazlası hassas ciltlerinden şikayet ediyormuş.  Yalnız olmadığımı bilmek beni son derece sevindirdi . Şikayetlerin arasında , kızarıklık, gerginlik ve nem eksikliği bulunuyor.  Ben de hassas ve kuru cilde sahip olduğum için , cilt yapıma uygun nemlendirici özellikli ürünler seçmeye çalışıyorum.
la roche posay nemlendirici
La Roche Posay markasının kuru ve hassas ciltler için olan parabensiz  nemlendirici bakım kremini kullanıyorum. Bu ürünü Turuncu Kasa’da indirimde görünce de hemen yedekledim elbette.  Gerçi ben nemlendirici değil, bebek ve çocuk ürünleri almak için siteyi ziyaret etmiştim ama:)
Kişisel bakım ürününden tutun da anne bebek ürünlerine kadar bir çok ürünü bu sitede bulabildiğim için buradan alışveriş yapmayı seviyorum.
Özellikle de kampanyalarını kaçırmadığımda çok ekonomik bir alışveriş yapmış oluyorum…
Nerede kalmıştık:)
Nemsiz cildimden bahsediyordum değil mi?
La Roche Posay markasının, yine hassas ciltler için üretmiş olduğu selenyum içeren yatıştırıcı ve nemlendirici özelliği olan termal suyunu ise yanımdan ayırmıyorum hiç.
termal su
Daha önce denemeyenler varsa kesinlikle önerebileceğim bir ürün. Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz