Karlar Ülkesi Oyuncakları ve Örümcek Adam

1

Herkese uzun bir aradan sonra tekrar merhaba.
Farkındayım sevgili takipçilerim sizi biraz ihmal ettim ama malum 9 günlük bir bayram girdi araya.
Okullar kapanır kapanmaz ikizler anne annelerinin yanına tatile gittiler.  1 haftalık bir aradan, sonra da ben gidecektim yanlarına . Yanımda olmayınca, sürekli  haylazlık yapmalarını, didişmelerini bile çok özlediğim kuzucuklarıma güzel bir sürpriz yapmak istedim. Birlikte döndüğümüzde onları odalarında çok sevdikleri sürprizler karşılasın istedim.

 

 

Malum kızım karlar ülkesi oyuncaklarını ,oğlum ise örümcek adam karakterinin ürünlerini çok seviyor. Hatta hatırlarsınız doğum günü pastaları bile elsa ve örümcek adamlıydı:)
Ben de sevdiği karakterlere ait hediyelerin onları mutlu edeceğini düşündüm. Öyle de oldu. Hediyelere bayıldılar.
Elbette kokoş ve süslü kızım hemen işe koyuldu ve bir mücevher ustası ciddiyetinde kendi bilekliğini yapmaya başladı:) Hatta video çekip anlatacakmış nasıl yapıldığını. Küçük hanım bir kanal açmak istiyor. Bakalım belki size bir sürpriz yapabiliriz yakında.

 

Spiderman Walkie Talkie telsizler hemen açıldı ve denemeler yapıldı. Ece bahçeye çıktı, Ali Osman odasında uzunca bir süre birbirleri ile  konuşup durdular:))
örümcek adam telsiz
Diğer hediyesi ise örümcek adam eldiveni. Ses çıkaran bu eldivenleri ise daha sonra oynayacağım anne diyerek sakladı küçük bey:)
Sizde  lisanslı ürünlere, güvenilir bir şekilde ulaşabileyim ve  ödemeyi dilediğim gibi yapabileyim her aradığım ürünü bulabileyim derseniz karakterdukkani.com sitesini inceleyebilir gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle sevgiyle kalalım!

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz