Düşük kaşları kalkık göstermek için püf noktaları

6
Yüzümüzdeki bir çok ifadeyi göz ile tamamlayan kaşlar, bir çok kadın için çok önemli. Bu yazımız kaşları düşük olan kadınlar için. Düşük kaşları kalkık göstermek için neler yapmalıyız bunları paylaşmak istiyorum sizlerle.
Öncelikle düşük kaşlara sahip olanlar kaş aldırırken mutlaka kavisli ya da kalkık kaş modellerini almada başarılı olan bir kuaföre gitmeli. Hatta kuaförünüzü kaş konusunda değiştirmemelisiniz.
kaş aldırma
Bazı  güzellik uzmanları da operasyonsuz kaş kaldırma için önerilerde bulunuyorlar. Günde 3 defa işaret parmaklarınızı kaşlarınızın en kalkık noktasına bastırıp 3-5 saniye kadar yukarı doğru kaldırmanın da yüz egzersizi olarak iyi sonuçlar verdiğini söylüyorlar.
Bunlar da işe yaramadı ise tek yapmanız gereken makyaj hilesine başvurmak olacaktır ki, bu kesinlikle başarılı sonuçlar veriyor.
Düşük kaşları anında kaldırmak için kozmetik markaları artık yeni ürünler çıkarmaya başladılar.Kaş aydınlatıcı, kaş kaldırıcı kalemler yardımı ile saniyeler içinde muhteşem kaşlarınız olabilir.
Kaş aydınlatıcısını pembe ya da  bej renklerden seçip kaş kemiğine ve kaş altına bir fırça yardımı ile uygulayın. Parmak uçlarınız ile dağıtın. Kaşlarınıza da istediğiniz şekli kaş farı ya da kaş kalemi ile verin.  Bitmiş bir rimel fırçası ile kaşlarınızı yukarı doğru taramayı da unutmayın.İşte hepsi bu.
Elbette kalkık kaşlar için etkileyici bir bakış için dinlenmiş zinde bir yüz ve göz çevresi de çok önemli.Bunu da, bol bol su içerek ve göz çevresi bakımımızı yaparak sağlayabilirsiniz.

 

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz