Çocukları güneşten nasıl korursunuz?

2
Öncelikle güneş ışınlarından korunmak, riskli saatlerde güneşlenmemek, koruyucu giyecekler, aksesuarlar (güneş gözlüğü, şapka, güneş şemsiyeleri…)  kullanmak ve gün ışığı olan her saatte, cildin görünen kısımlarını yüksek koruma faktörlü ürünler ile korumak bu mücadelenin ayrılmaz parçalarıdır.
 Cildinizi yaz-kış korumayı unutmamanız gerekiyor. Özellikle güneşe çok fazla maruz kaldığınız dönemlerde (güneşlenirken, kayarken, açık havada yürürken…) cildinize yüksek koruma faktörlü ürünlerle yardımcı olmalısınız.
Çocuklarımızı güneşin zararlı etkilerinden korumak için güneşe çıkmadan önce uygulanan Avène Spray Enfant 50+ güneş koruma sütü, minimum filtre sayısı ile UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlıyor. Avène Spray Enfant 50+, krem kıvamında olduğundan uygulaması çok kolay. Suya ve tere dayanıklılığı sayesinde uzun süre etki ediyor.
Parfüm ve paraben içermeyen formülüyle özellikle çocuklar ve açık tenli hassas ciltler rahatlıkla kullanabilir.
Güneşe çıkmadan 30 dakika önce kullanıldığında güneşin etkilerinden korur. Tüm dış etkenlere karşı kremin her iki saatte bir yenilenmesi tavsiye ediliyor.

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz