Terazi burçlarının özellikleri

0

Her kadın gibi benimde severek takip ettiğim kadın sitelerinin sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Bunlardan en beğenenerek takip ettiklerimden biri Elle… Moda dan, güzelliğe, ilişkilerden alışverişe,stil önerilerinden astrolojiye kadar bir çok konuda aradığımı bulduğum ve sitedeyken kendimi kaybettiğim doğrudur.

Moda haberlerini, trendleri rahatlıkla takip edebilir günlük burç yorumlarınıza bakabilirsiniz.  Astroloji’ye meraklamısınız bilmiyorum ama günlük burçların yorumlarını okumayı sevmeyen birine daha rastlamadım.
Her burcun özelliklerine geniş yer verilmiş. Mesela terazi burcu özellikleri neymiş birlikte bakalım..
Terazi Burç Özellikleri
Elementi: Hava
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Venüs
Rengi: Mavi, pembe
Taşı: Safir
Günü: Cuma
Bedende temsil ettiği bölge: Böbrekler
Anlaştığı burçlar: İkizler, Kova, Koç
Anlaşamadığı burçlar: Oğlak, Balık
Olumlu yönleri: Akılcı, mantıklı, dengeli, uyumlu, adil, zarif, kibar, nazik, sanatçı ruhlu, hoş, efendi
Olumsuz yönleri: Zevklerine, keyfine düşkün, üşengeç, uykucu, kararsız, manipülatif
Aşık Terazi: Terazi için uyum ve dengeler her şeyden önemlidir. Kendini ve karşısındaki sürekli tartar, en doğru ve en uygun adımı atmaya çalışır. Yalnız olmayı asla istemez. Bir Terazi’nin hayatında her daim birisi vardır. Aşk ve sevgi ön plandadır ancak akılcı ve mantıklı davranır. Stratejik, planlı hareket edebilir. İşbirliğine her zaman açıktır, orta yolu her zaman arar. Sanatçı ruhunu tatmin eden kişilerden hoşlanır. En tahammül edemediği şey haksızlık, eşitsizlikdir. Karşınızda haklı gördüğü herkesi savunabilir. Terazi sevgiliniz veya eşiniz varsa kimsenin hakkını yemeyin zira sevgili veya eş demez kim haklıysa onu tutar. Özgürlüğüne düşkündür, zarafetine aldanıp zayıf olduğunu asla düşünmeyin, akılcı, yönlendirici, baskın bir karakterdir.
Anne Terazi: Çocuklarına karşı son derece adildir, birden fazla çocuğu varsa hepsine aynı oranda sevgi ve şefkat göstermek için çırpınır, eşitlikçi ve adil bir yaklaşım sergiler. Çocuğunu sanatsal aktivitelere yönlendirebilir. Çocuğuyla dengeli ve uyumlu bir ilişki kurmak onun için önemlidir, bağırıp çağıran, cezalandıran bir anne değildir, sorunlara akılcı ve barışçıl çözümler getirmeye çalışır.
Baba Terazi: Herkesin gözdesidir. İlişkileri yönetmede usta olan baba Terazi çocuğuyla ilişkilerini de yönetmekte zorlanmayacaktır. Duygusal olmak yerine mantıklı yaklaşacak, açıklamalar getirerek ikna gücünü sonuna dek kullanacaktır.
Çocuk Terazi: Sosyal bir çocuktur. Daha çok küçük yaşta karşı cins ilişkileri ilgisini çeker, dolayısıyla nasıl göründüğü, nasıl giyindiği, saçları vb önemlidir. Her daim bakımlı ve güzel görünmek ister. Estetik yönleri güçlüdür, sanata meraklıdır.
Siz de kendi burcunuzun özelliklerini merak ediyorsanız haydi siteye girin ve burcunuzun özelliklerini en derin ayrıntılarına kadar inceleyin.
Sevgiyle kalalım!
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz