Coslys organik sertifikalı ürünler

2
Bu gün sizlere misler gibi kokan harika bir yazı hazırladım arkadaşlar. Bio organik ve eko sertifikalı ürünler hepsi de:)
 Fransa’nın en iyi şekerlerinden ilham alınarak üretilen karamel kokulu miss gibi bir duş jeli. 500 ml’lik bir şişede satılıyor. Ne paraben ne sentetik parfüm ne de boya var, fransız şekerlerinin aroması ile rahat bir duş keyfi için üretilmiş. Ürün içeriğinin %99,2 si doğal kaynaklardan üretilmiş. Yorgun bir şekilde eve attınız kendinizi, duşa girdiğinizde, bir miktar banyo lifine dökün, suyla köpürtün ve tazelenmenin en doğal yoluyla tanışın. Satış fiyatı ise 49 TL.
 Banyo sonrası ise Coslys ‘nin organik sertifikalı yabani çiçek kokulu roll-on deodorantı ile bakıma devam edin.
Artık  günün kalan saatlerini yaşamaya hazırsınız.
Bu roll-on diğerlerinden farklı , yani kullandığınız diğer ürünlerle kıyas bile kabül etmez onu baştan söylemek istiyorum. %100 çiçek kokusunu hissediyorsunuz, ve içeriğindeki doğal alum taşı kötü kokuları gözeneklerinizi tıkamadan yok ediyor. kıyafetlerinize de bulaşmıyor. 50 ml’lik bir kutuda satılıyor.
Fiyatı 39 TL.
Siz de bu harika ürünler ve daha fazla doğal ve organik ürün ile tanışmak isterseniz yaşam dükkanı sitesine bakmalısınız.
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz