Yaz geliyor başlasın evlerde dekorasyon değişiklikleri

2

Ben yılda en az 2 defa ev dekorasyonu, eşya yerleşimi ile ilgili mutlaka evde değişikliğe gidenlerdenim. Eşyaları yenileyemiyorsam bile, ufak detaylar yardımı ile salonumu, mutfağımı mutlaka değiştiririm. Eşyaların yerlerini değiştirmek, minik aksesuarlar almak beni mutlu ediyor nedense:)

 

Mesela ilkbahar geldi, havalar ısındı. Peteklerin önleri genelde kışın açık olur ki; ısı dağılımı güzel olsun diye.
Havalar ısındığına göre peteklerin önlerine artık eşyalarınızı koyabilirsiniz. Koltukların yerlerini değiştirebilirsiniz. Renk renk yastıklar alarak koltuklarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.
Perdenizi yenileyebilir ya da yenilemek pahalı olur derseniz perde akseuarları ile oturma odanızı renklendirebilirsiniz.
Sehpalarınızın yerlerini değiştirebilir ve koltuklarınızın yanlarına canlı ya da cansız çiçekler koyarak oturma odanızı renklendirebilirsiniz.
Şimdilerde çeşit çeşit , renk renk raflar çok populer. Çocuk odalarında bu raflar ile hem dağınıklıkları toplamış olursunuz hem de farklı bir şıklık katabilirsiniz.
Mutfakta değişiklik yapmak biraz zor olsa da küçük detaylar ile mutfağınızı şenlendirmeniz hiç de zor değil. Bir vazo içinde rebkli çiçekler size yaşam kaynağı olacaktır. Pencere önüne minik bir saksıya dikeceğiniz nane veya maydonoz da salatalarınız için hazır yeşillik ve pencere önünüz için doğallık olacaktır.
Mutfak masanızın yerini değiştirip üzerine farklı obje ve aksusuarlar ile  değişik bir hava verebilirsiniz.
Sizde durum nasıl siz de evinizde eşyaların yerleri ile oynamayı severmisiniz?

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz