Remington IPL Cihaz Lansmanı

10
2 hafta önce Karaköy Naif’te Remington tarafından gerçekleştirilen Remington İ Light Ipl cihazlarının lansmanına katıldım.Hem sıcak bir atmosferde kahvaltımızı yaptık hem de ürüne dair bir çok bilgiye ulaştık.
Piyasada yer alan muadillerinin en verimlisi olduğunu da öğrendik. Değiştirmeye gerek olmayan, infinity ampul özelliği de dikkat çekiciydi.
Biliyorsunuz IPL genelde  güzellik merkezleri ve kliniklerde yapılır . IPL nedir diye soracak olursanız yoğunlaştırılmış ışık teknolojisi ile kalıcı tüy azaltma yöntemidir. Artık bu işlemi evde cihazı kendiniz kullanarak yapabileceksiniz.
Doğal güzelliğe sahip bir cildiniz olsun isterseniz sizde  Remington İ Light    satın alarak ev sıcaklığında bu işlemi kendiniz yapabilirsiniz.
Ben henüz ürünü kullanmaya yeni başladım. Bu nedenle sonuçlarını verebilmem için 2 hafta beklemem gerekiyor.
Kullananların büyük çoğunluğu, uygulamaya başlamalarından bir ya da 2 hafta sonra tüylerin azalmaya başladığını farketmişler. Kullanım sıklığı ise her iki hafta da bir uygulanmalı ve 3 defa uygulama yapılmalı ki bu da 6 hafta sürüyor. Tam sonuca erişebilelim.
Yakın zamanda ağda ya da epilatör kullandıysanız i-LIGHT kullanmaya başlamadan önce 6 hafta beklemeniz gerekliymiş.. Kıl kökünü devre dışı bırakabilmek için kılın yuvasında olması gerekiyormuş çünkü…
Ürün unisex yani hem erkekler hem de kadınlar kullanabilir. Yalnızca erkekler yüz bölgelerinde kullanamazlarmış. Bunun nedeni de erkeklerin yüz bölgelerindeki tüylerin yapısının farklı ve daha kalın oluşuymuş.
Önde gelen bir dermatologlar ile
işbirliği içerisinde geliştirilen
i-LIGHT  cihazı hızlı ve cildinize karşı naziktir
ve evde güvenli ve etkin bir şekilde
kalıcı olarak tüyleri aldığı kinik
olarak kanıtlanmıştır.
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz