İpana 3 Boyutlu Beyazlık

10
Herkese merhaba;
Bembeyaz dişler ve güzel etkili bir gülüşe sahip olmayı kim istemez ki; Çay kahve ve sigara tüketiyorsanız beyaz dişlere sahip olmak için iyi bir diş macununa sahip olmanız gerekir.
Geçtiğimiz ay piyasaya çıkan ve etkilerine bayıldığım ipana 3 boyutlu beyazlık sağlayan perfection diş macunundan bahsedeceğim bugün size.
Öncelikle bundan 3-4 ay önce dişçimde bir bleaching işlemi yaptırdım. Farklı bir markanın ürünlerini kullanarak yapılan işlem sonrasında çay ve kahve içmeye ara vermediğim için 2 hafta sonra ilk gün ki; beyazlığından eser kalmadı ve ben dünya para verdiğim için çok üzüldüm.
ipana 3 boyutlu beyazlık
Şimdilerde, İpana’nın 3 boyutlu beyazlatma etkili diş macunu ve Oral-B 3D White Ağız Bakım Suyunu birlikte kullanıyorum.
İlk fırçalamada etkisini gösteren bir diş macunu daha önce hiç görmemiştim. 3 günün sonunda dişlerim sanki yeniden bleaching yaptırmış gibi oldu.Diş üzerindeki lekeleri söküp attı diyebilirim.
Diş minesine zarar vermeyen içeriği ile de gönlümü çaldı. Çünkü; diş minelerim hassas olduğundan beyazlatma etkili diş macunu kullanırken sızlama hissederdim. Artık dişlerim hem bembeyaz hem de sızlama yok.
Dişlerinizi fırçaladınız peki, fırçanın ulaşamadığı yerler ne olacak?
 Onun için de Oral-B White Ağız Bakım suyu var.
Bakteri oluşumunu engelliyor ve fırçanın ulaşamadığı yerlere etki ediyor.
İpana’nın bir de iddiası var, ürünü beğenmezseniz paranızı iade ediyorlarmış.
Sizde beyazlatma etkili bir diş macunu arıyorsanız önerilerime güvenebilirsiniz, zira ben ürünü çok beğendim.
Sevgiyle kalalım!
Yukarıda görmüş olduğunuz bu setten 2 takipçime çekilişle hediye edeceğim. Sizde katılıp kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken çok kolay;
Blogumu takip edip
Yorum kısmına ad soyad ve mail adresinizi bırakın..
Set İçeriği aşağıdaki gibidir.
 İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection Diş Macunu
Oral B Diş Fırçası
Oral B Ağız Bakım Suyu
Son katılım tarihi 22 Şubat 2016
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

10 YORUMLAR

  1. Ah şu kahve ve çaykolikliğim olmasa 🙁 Siğara içmiyorum, dişlerime günde 2 kere bakım yapsam da ne ala =( Hele 1 diş kaybı ve antibiyotik süreci yaşadım, dişlerim iyice mahvoldu. Eskiden inci gibi dişlerimiz vardı yaş geçtikçe sanırım bleaching işlemleri ile o görüntüye ulaşabilicez :'(

    Oral b ' yi denemek isterim,zira diş macununu yeni aldım. komple seri olarak deneyimlemek belki daha başarılı sonuç elde etmeme sebep olabilir 🙂

    [email protected]
    Yabanmersini/Cadı'nın Kozmetik Kazanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz