Ev dekorasyonu ve Abajur Seçimi

13
Kadınlar olarak dönem dönem evimizde değişiklik yapmak isteriz. Fakat; bu dekoratif  istekler bize ekonomik olarak; çok da uygun olmayabiliyor her zaman.
Değişiklik yapmak istediğiniz odada,dilerseniz farklı objeler ve eşyalar kullanarak , ufak dokunuşlarla farklı bir hava katabilirsiniz .
 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da çok ilgi gören ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan  abajurları tercih edebilirsiniz mesela.
Sizde odanızdaki, eşyalara uyumlu, modern veya klasik modeller arasından abajur seçiminizi yapabilirsiniz. Sehpanın üzerine ve ya evinizdeki konsolun üzerine koyacağınız bir abajur odanızın havasını tamamen değiştirecektir.
İsterseniz , iki koltuk arasına da koyarak ayaklı olanları tercih edebilirsiniz.
 Evde olduğu kadar ofisler de sıkça kullanılan bir kaç model sunmak istiyorum sizlere.

Modern bir salonunuz mu var?
Ya da klasik çizgiler taşıyan bir yatak odanız, siz de yaşam alanlarınızda canlılık ve renk yaratmak istiyorsanız, hem aydınlatma hem de dekoratif anlamda abajur , ekonomik ve doğru bir  tercih olacaktır.
Tekzen abajur modellerini daha yakından incelemek için tüm çeşitleri yerinde görmenizi öneriyorum. Siz de en yakın Tekzen mağazasına uğrayarak birbirinde güzel , şık modeller ve minik bir bütçe ile evinizi şenlendirebilirsiniz.
Sevgiyle kalalım!

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz