Aybel Mineralli su, anti-aging ve kırışıklık kremi

16
helal sertifikalı kozmetik
Merhaba; Daha önceden Aybel ürünlerini hiç duymamıştım.
Mavi ambalajlı olan mineralli su. Daha önceden farklı markanın fısfıslı ürünlerinden çok defa severek kullandım ama bu ürünün kullanımı tasarımından dolayı zor.Cildinizi temizledikten sonra tonik niyetine bir parça pamuk yardımı ile kullanabilirsiniz.Cildi besleyen ve bakım yapan mineralli suyu sabah akşam yüz ve boyun bölgenize uygulayabilirsiniz.
Yeşil ambalajlı ürün komple onarıcı kırşıklık kremi.
Bu kremin iddiası, ciltteki kırışıklıkları onarma,cilt lekelerini giderme, cildi sıkılaştırma .Elbette bir kullanımla sonucu vermem imkansız helal sertifikalı olması nedeniyle kullanmaya devam edebilirim. Bu bana güven verdi.Sürdüğünüzde cildinizde bir canlılık hissediyorsunuz.Lekelerin görünümü azalıyor ve parlak bir görüntü oluşuyor. sevdim bu kremi 🙂
Aybel Hodan Yağlı Anti-Aging Krem ile ilgili ise  notlarım şöyle..
Hodan yağı nedir diye başlayalım öncelikle. Hodan yağı,hücre yenileyici bir özelliğe sahipmiş. Egzema, cilt hastalıkları, deri problemleri, için iyi glen bir bitki olmasından dolayı bu üründe kullanılmış. Sabah akşam yüz ve boyun bölgenize masaj yapar gibi uyguluyorsunuz. Ciltte kırışıklık oluşumunu önlüyormuş. Sivilce izlerinde de çok başarılı olduğu söyleniyor. Uzun süre kullanımdan sonra sonuçları daha iyi hissedebilirim sanırım.
Sevgili Yasemin’in( biricitinyeri.blogspot.com) Kleopatra etkinliğinde hediye edilen bu ürünler için Yasemin’e ve Orkide Hareketi’ne çok teşekkür ederim.
 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

16 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz