Organik diş macunu bio dent

6
Biliyorsunuz sağlığımız için en az günde iki kez dişlerimizi fırçalamamız gerekiyor.Tam iki dakika! süren bu fırçalama sırasında sağlıklı bir ürün ile dişleri temizlemek çok önemli. Bio dent organik diş macunu  doğal tarım ile elde edilen bitki yağları içeriyor.
Paraguay  ve  Brezilya ‘da yüzyıllardan beri  tatlandırıcı  ve tedavi edici özellikleri nedeniyle kullanılan stevia (şeker bitkisi, şekerotu) Japonya’da da otuz yılı aşkın bir süredir milyonlarca kişi tarafından tatlandırıcı ve gıda katkısı olarak kullanılmaktadır.
Bio dent florür ve floroid değil stevia içeriyor.Tatlandırıcı veya aspartam yok üründe. çok fazla köpürmeyen  doğal yapısıyla dişleri temizleyen  bir diş macunu.
Bu diş macunundan beyazlatmasını ya da keskin bir nefes için etkin bir tat beklemeyin yanılırsınız.
Doğal olarak dişleri temizleyen, az köpüren ve hafifi naneli tada sahip bir ürün.
75 ml var tüpte ve fiyatı 17 -20 tl arasında.

 

İçindekiler (INCI): Su, Gliserin, Kalsiyum Karbonat, Zeolit, Ksantan Sakızı, Laurik Glükosit, Alkol illit, Mentha Piperita Yağı*, Maris Sal, Chondrus Crispus Ekstraktı, Salvia Officinalis Yağı*, Olea Europaea Yaprak Ekstraktı, Stevia Rebaudiana Yaprak Ekstraktı, Eugenia Caryophyllus (Colve) Yaprak Yağı*, Aroma*, Öjenol*, Limonene*

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz