Fransa’nın 1 numaralı markası

0
Günümüzde, her üründe doğal ve bitkisel, naturel kavramlarını arar olduk. Yediğimiz ,içtiğimiz gıda ürünlerinde olduğu gibi, kullandığımız kozmetik ve bakım ürünlerinde de bitkisel ürünleri tercih ediyoruz hepimiz. Yves Rocher markasını herkes biliyor, peki 50 yıllık tecrübe ve birikim ile doğadan ilham alarak, doğaya saygı duyarak bu birikimi kozmetik tarihinde kullanan ilk marka olduğunu biliyor muydunuz?
Bitkisel içerikli ürünlerinde GDO’lu bitkileri kullanmadan, hayvansal içeriklere hayır diyen ve ambalajlarında ekolojik ürünler kullanarak çevreye duyarlılığını ortaya koyan markanın ürünleri Avrupa Birliği çevreyi koruma standartlarına uygundur.Fransa’da kurulan marka Yves Rocher Türkiye olarak  ülkemizde her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.
Tüm ürünlerinin aktif bileşeni mutlaka bitkisel içerikli olan markanın ürünlerine online olarak ulaşabildiğiniz gibi, mağazalardan da ulaşabilirsiniz.
Parfümden, kozmetiğe, makyaj ürünlernden vücut bakım ürünlerine kadar bir çok ürün gamı ile online alışveriş hizmeti sunuyor siz müşterilerine.
 Online alışveriş yapmanız için çok fazla neden var, 85 tl üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücreti ödemiyorsunuz.
Anlaşmalı banka kartları ile taksitli alışveriş sansınız da oluyor.
Üstelik online alışverişler için sürpriz hediyeler de var.
Bir çok kampanyayı, indirimi kolayca görebileceğiniz, bir tık ile alışverişinizi evinize taşıyacağınız sistem sayesinde , seçtiğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz .
Size kullandığım ve önerebileceğim muhteşem ürünlerden bazıları kiraz yağlı rujları, çok kolay sürülüyor ve kokusu, dudağınızdaki bıraktığı his muhteşem.Harika renk pigmentleri ise çok güzel.
Sürmesi en az krem farlar kadar kolay olan ve kadifemsi bir görüntü veren ikili farlar da favorim.Renk seçenekleri ve daha fazla ürün için markanın web sitesini incelemenizi öneriyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz